acer-cagri-merkezi

Acer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Acer çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Acer müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Acer şikayet hattına erişebilirsiniz. Acer müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Acer; Stan Shih, Carolyn Yeh(Stan Shih’in eşi) ve 5 diğer kişi tarafından 1976 yılında kurulmuştur. Acer’in merkezi Tayvan’ın şehirlerinden biri olan Hsinchu’dur. Acer ismini ise 1987 yılında almıştır. İlk zamanlar Acer üretim yerine elektronik malzemelerin dağıtımını yapmakta ve mikroişlemciler için danışmanlık hizmeti vermekteydi. Zamanla bilgisayar üretimine geçip bu alanda sektörün liderlerinden biri haline geldi.

Acer Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojiyle ilgili aletler hayatımızda büyük yer edinmiş durumdadır. Özellikle bilgisayar ve tabletler her iş dalında kullanılır hale gelmiştir. Bunların kaliteli ve yüksek kapasitede olması da oldukça önemlidir. Birçok programları yüklemek gerek iş alanında gerekse eğlence alanında oldukça gereklidir. Her geçen gün yeni ürünlerin çıkması ve kullandığımız bilgisayarların daha da lüks bir hale gelmesi işlerimizi de pratik bir hale getirmektedir. Acer bir dünya markası olarak adını duyurmuş ve son teknolojiye uygun olan bilgisayarlarının satışını yapmaktadır. Diz üstü bilgisayar, masa üstü bilgisayar, LCD monitör, projektör, telefon ve bütün aksesuar malzemelerinin satışını yapmaktadır. Ayrıca birçok oyun ürünlerini kişilere sunmaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için çağrı merkezlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Acer çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Acer Müşteri Hizmetleri Numarası

Acer dünyada kullanılan bir markadır. Birçok ödüllere de sahiptir. Kaliteli ve garantili ürünlerini kişilere sunmaktadır. Yeniliklere açık olarak hareket ederek ürettiği cihazların çağın ihtiyaçlarını karşılaması için çaba göstermektedir. Firmanın ürünlerini birçok mağaza ve satış şubelerinde bulabilirsiniz. Ürünlerle ilgili sorularınız olduğunda istek ya da  dileklerinizle ilgili görüşme yapmak istediğinizde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0 850 222 22 37 numaralı müşteri temsilcisini aramak için Pazartesi- Cuma 9.00 – 18.00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz. Yedek parça temin etmek isteyen kişiler de müşteri hizmetlerini arayarak sipariş verebilirler. Onarım hizmetlerinden faydalanmak için de müşteri temsilcileri ile görüşme yapabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Acer müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Acer Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Acer ile direkt bağlantı kurmak isteyenler müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca online destek talep etmeniz için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden firmayı takip etmeniz de mümkündür. Online destek ve online self servis hizmetlerinden faydalanarak istek ve taleplerinizi iletebilmeniz mümkündür. Kaliteli ve yüksek donanımda teknolojik alet tercihlerinizde markanın ürünlerini seçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Acer müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Günümüzde Acer daha çok bilgisayar ve donanım üretimini ve satışını yapmaktadır. Acer dünyanın en büyük 5 bilgisayar üreticisinden biri olarak kabul edilmektedir. Acer zamanla ürün yelpazesini genişletmiş ve dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, bilgisayar donanımları, ekran, dijital fotoğraf makineleri gibi bir çok alanda sektörde söz sahibi olmuştur. Acer hedef olarak ucuz fiyata yüksek özellikli bilgisayarlar üretip satışını yapmayı belirlemiştir.

Acer Şikayet Hattı

Sipariş oluşturarak ya da herhangi bir şubeden almış olduğunuz ürünlerinizde sorunlarla karşılaşırsanız müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulunabilirsiniz. Online şikayet oluşturmanız da mümkündür. Sorunlu olan cihazlar garanti kapsamında olduğu için hemen yenisiyle değiştirilecektir. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma müşterilerinin her zaman yanındadır.

Acer iletişim telefon numarası 0850 222 22 37’dir. Bu numaradan arayarak teknik destek alabilir ve ürünler ilgili şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Daha hızlı çözüme ulaşabilmeniz için aramadan önce ürünün Seri Numarası’nı öğrenmeniz önerilmektedir. Çağrı merkezinden Pazartesi-Cuma(9:00-18:00) Acer iletişim merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezleri resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 22 37

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Acer müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Acer şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Acer Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 22 37

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Acer çağrı merkezi numarasına 0850 222 22 37 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Anadolu Yakası Onarım Merkezi Adres Bilgisi : Altinsehir Mah., Alemdag Cad., No: 704/1-B, Giris Kat, Ümraniye – İstanbul

Yedek Parça ve Servis Çağrı Merkezi : 0850 222 22 37

Arama Terimleri: Acer iletişim bilgileri, Acer telefon no, Acer irtibat tel, Acer canlı destek, Acer müşteri temsilcisi, Acer şikayet hattı, Acer müşteri hizmetleri numarası, Acer çağrı merkezi numarası, Acer iletişim numarası, Acer çağrı merkezi, Acer müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap