Turknet Şikayet

Turknet Şikayet

Turknet şikayet, Turknet şikayet hattı, Turknet şikayet telefonu var mı? Turknet şikayetim var nasıl iletebilirim? Turknet şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Turknet Şikayet

1995 yılında kurulan ve Türkiye’ nin bilişim ve internet servis sağlayıcısı alanlarındaki en değerli markalarından birisi konumunda bulunan Turknet, her geçen gün abone sayısını arttırmaya devam ediyor. Türkiye genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile ağını genişletmeye devam eden Turknet, özellikle yüksek hızda internet hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Taahhütsüz internet gibi tüketici odaklı/dostu hizmetleri bulunan Turknet, alternatif internet servis sağlayıcısı olarak öne çıkıyor.

Bireysel tüketiciye hizmet konusunda her geçen gün yaygınlaşmaya devam eden Turknet, uzun yıllardır kurumsal iş dünyasına yönelik olarak altyapı ve internet çözümleri ile hizmet vermekte olan bir markadır. Bu nedenle de Türkiye’ nin önemli markaları arasında kendisine yer bulan Turknet, son yıllarda yaptığı atılımlar ile birlikte bireysel tüketiciyi de yelpazesine almayı başarıyor. Bu şekilde hızla büyüyen ve yaygınlaşan bir hizmet altyapısına sahip olan Turknet şirketi kaliteli hizmetlerine ilave olarak dinamik bir müşteri destek altyapısına da sahiptir. Özellikle de Turknet abonelerinin her türlü işlemde olduğu gibi Turknet şikayet işlemlerinde de önemli bir pratik işlem fırsatından yararlanabilmelerini sağlıyor.

Turknet kotasız ve tahhütsüz internet hizmetleri ile tüketicilere önemli avantajlar sunuyor. Özellikle de çok uygun ve cazip fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Turknet şirketi, tüketici destek çözümlerinde de önemli markalardan birisidir. Tüketicilerinin her türlü konuda dinamik bir destek alabilmelerini sağlamak amacı ile kesintisiz müşteri destek çözümleri sağlıyor. Gerçekleştirdiği hizmet anlayışı kapsamında Turknet abonelik başvurularından, genel abonelik işlemlerine kadar her türlü işlemde tüketicilerine Turknet müşteri hizmetleri servisi ile destek veriyor.

Dolayısı ile tüketicilerin oturdukları yerden hızlı ve kolay bir şekilde hiçbir yere gitmek durumunda kalmadan, sadece telefon ile Turknet hizmetlerinden yararlanabilmesi ve her türlü konuda teknik destek alabilmesi mümkündür. Bu şekilde kaliteli bir müşteri destek altyapısına sahip olan Turknet markasının kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde tüketicilere şikayetleri içinde özel bir servis oluşturmuştur. Buna göre tüketiciler Turknet ürün ve hizmetlerini kullanırken, yaşadıkları tüm sorunlar için Turknet şikayet bildirimlerini ilgili birimlere anında iletebilme kolaylığından faydalanabiliyor.

Tüketiciler Turknet şikayet bildirimlerini günün her saatinde doğrudan yetkili müşteri temsilcilerine iletebiliyor. Bu şekilde tüketicilerin ürün ya da hizmet kullanımı veya işlemleri sırasında yaşadıkları sorunlar için anında teknik destek alabilmeleri sağlanıyor. Dolayısı ile de modern bilişim hizmetleri standartlarına uygun kalitede internet altyapı hizmeti alabilmek mümkün oluyor. Turknet müşteri hizmetleri servisinin geniş hizmet yelpazesi sayesinde şikayet bildirimleri de bu servis üzerinden yetkili birimlere iletilebiliyor. Standart çözüm yöntemleri ile yapılan müdahalelerde herhangi bir sonuç elde edilememesi ve mağduriyetin devam etmesi halinde Turknet müşteri hizmetleri aranarak, daha üst birimlere şikayet bildiriminde bulunulabilir. Yapılacak bu şikayet bildirimleri için gerekli olan inceleme ve dönüşler yetkili uzman personeller tarafından sağlanıyor. Dolayısı ile de tüketici sorunlarının anında giderilmesi sağlanmış oluyor.

Turknet şikayet servisinde tüketiciler, her türlü konudaki şikayetlerini iletebiliyor. Yani belirli şikayetler için farklı bir servis departmanı bulunması gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm aboneler ve diğer tüketiciler şikayetlerini Turknet müşteri hizmetleri departmanındaki ilgili birim aracılığı ile tek bir noktadan yapabiliyor. Dolayısı ile hatalı şikayet bildirimleri gibi durumların söz konusu olmaması ve tüketicilerin şikayet süreçlerinin fazlasıyla sürüncemede kalması gibi bir durum söz konusu olmaması sağlanabilmektedir. Şikayet bildirimleri iletildiği andan itibaren çok kısa zaman dilimleri içerisinde tüketicilerin mevcut sorunları ilgili birimler tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Turknet Şikayet Hattı

Turknet, abonelerinin her türlü soru, öneri ve şikayet bildirimleri için kesintisiz müşteri destek hizmetleri sağlamaktadır. Özellikle de Turknet şikayet hattı aracılığı ile şikayetlerini dakikalar içerisinde iletebilmelerine yardımcı oluyor. Günümüzde pek çok internet servis sağlayıcısında tüketicilerin yaşadıkları iletişimsizlik probleminin söz konusu olmamasına odaklı bir müşteri hizmetleri departmanı hizmet anlayışı bulunuyor. Bu söz konusu hizmet anlayışı ile tüketiciler birkaç dakika içerisinde teknik destek çözümlerinden faydalanarak, sorunlarının çözümünü sağlayabiliyor.

Turknet şikayet hattı servisi üzerinden her türlü soru, öneri ve şikayet bildirimleri, direkt olarak uzman ve tecrübeli Turknet müşteri temsilcilerine yapılabiliyor. Bu şekilde şikayet başvurularının farklı birimler arasında gezmesi gibi sürecin fazlasıyla uzamasına neden olabilecek durumlar ile karşı karşıya kalınmasının önüne geçiliyor. Dolayısı ile de çok daha dinamik bir servis ve destek altyapısı ile müşterilerinin kesinlikle hiçbir konuda mağduriyet altında kalmamasını sağlıyor. Kaliteli müşteri destek altyapısına sahip olan Turknet’ in şikayet hattında tüketiciler çok fazla telefonda sıra beklemiyor. Yasal olarak belirlenmiş olan süre zarfında tüketiciler, müşteri temsilcileri ile görüşmeye başlayabiliyor. Bu şekilde hızlı ve pratik müşteri hizmetleri işlem prosedürü ile gün içerisinde tüketiciden kaynaklı olmadan meydana gelen problem nedeni ile tüketicinin gereksiz uzun vakitler harcamak durumunda kalmaması sağlanabiliyor. Bu hizmet yaklaşımı da günümüz uluslararası bilişim hizmetleri standartlarına uyumluluk sağlıyor.

Turknet şikayet hattı servisi üzerinden yapılacak başvurular, resmi nitelik taşımaktadır. Dolayısı ile Turknet müşteri destek hizmetleri tarafından gerekli olan olumlu dönüşlerin sağlanmaması durumunda tüketiciler haklarını yasal zeminde de arayabiliyor. Ancak herhangi bir mağduriyete istinaden yasal sürecin başlatılabilmesi için öncelikle Turknet müşteri destek hizmetlerinden şikayete ilişkin olarak yardım talep edilmesi gerekiyor. Eğer müşteri hizmetleri departmanı tarafından gerekli olan işlem süreci tüketici lehine yürütülmez ve mağduriyete çözüm oluşturulmaz ise yasal haklar doğrultusunda yasal sürecin başlatılabilmesi mümkündür. Bu şekilde kesinlikle tüketici kaynaklı olmayan mağduriyetlerin tüketici cephesinde sorunlara yol açmaması sağlanabiliyor. Ancak Turknet bu konudaki dinamik anlayışı ile her zaman tüketici odaklı çözüm standartlarında müşteri destek hizmetleri sağlıyor.

Turknet Şikayet Telefonu

Turknet abonelerinin Turknet hizmetlerine ilişkin olarak mevcut olan tüm soruları, önerileri ve tabii ki şikayetleri ile ilgili olarak yardımcı olan özel bir müşteri hizmetleri numarası bulunuyor. Tüketiciler tüm işlemlerini gerçekleştirebildiği Turknet şikayet telefonu numarasını tüm mobil hat ve sabit hat numaraları üzerinden arayabiliyor. Üstelik tüm bu aramalar mevcut tarifler üzerinden ücretlendirilerek, ek veya özel bir ücretlendirmeye tabii tutulmaz. Dolayısı ile de tüketiciler herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalması durumunda anında Turknet müşteri temsilcilerinden sorununa ilişkin çözüm talebinde bulunabilmektedir.

Turknet şikayet telefonu numarası üzerinden yapılacak tüm görüşmelerin kayıt altına alındığı ve yapılacak işlemlerin sözlü sözleşme niteliği taşıdığı yasal hakların kaybedilmemesi açısından çok önemlidir. Dolayısı ile Turknet müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmelerde yasal haklar nezdinde hareket edilmesi ve söylemlerde bulunulmasına dikkat edilmelidir. Turknet müşteri hizmetleri servisine 0850 288 30 30 veya 0850 288 30 24 telefon numarası ile ulaşabilmektedir. Turknet müşteri hizmetleri servisi Pazar günleri dışında her gün 08.00 ile 20.00 saatleri arasında müşteri temsilcileri ile destek vermektedir. Bu Turknet çağrı merkezi çalışma saatleri dışında yapılan aramalarda tüketiciler sesli yanıt sistemiyle ön işlemler yapabilmektedir. Bu ön işlemler, ilk çalışma saati ile birlikte müşteri temsilcileri tarafından değerlendirmeye alınmaktadır. Bununla birlikte tüketiciler Turknet resmi sitesinde bulunan “Tüketici Şikayetleri” ekranı üzerinden de şikayet bildiriminde bulunabilmektedir.

Arama Terimleri: turknet şikayet, turknet şikayet var, turknet şikayet hattı, turknet şikayet telefonu, turknet şikayetim var

3 Yorum

  1. Mesut keskin 29 Ocak 2021
  2. Mustafa ONUR 10 Ağustos 2022
  3. MEHMET KUTLU 4 Mart 2023

Yorum Yap