Tatbak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tatbak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tatbak çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tatbak müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tatbak şikayet hattına erişebilirsiniz. Tatbak müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tatbak Çağrı Merkezi Numarası

Tatbak gıda sektöründe 2001 yılında başlayan yolculuğuna gelişerek ve büyüyerek günümüzde 80 den fazla şubesi ile ve 250 den fazla ürün çeşidi ile müşterine hizmet vermektedir. Hedefleri doğrultusunda kaliteli ürünleri en uygun fiyata üretmekte olan firma müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilen bir marka olmuş saygın bir kuruluştur. Bu doğrultuda müşterileri ile kesintisiz iletişim için 444 14 90 numaralı çağrı merkezi hizmet vermektedir. Çalışanların memnuniyetini esas alan firma çağrı merkezi ile de müşteri odaklı olarak her türlü şikayet ve istekleri ile ilgilenmektedir. Kalite bilgi ve deneyim ile elde edilir. Müşterilerin her türlü dilek, şikayet ve fikirlerinin markayı daha ileri taşıyacağı düşüncesi ile hareket etmekte olan firma çağrı merkezi ile görüşmeleri kayıt altına almakta ve problemleri hızlı bir şekilde çözmektedir.

Tatbak çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tatbak Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm mağazalarında geniş ürün çeşitliliği ile hizmet veren firma müşteri hizmetleri numarası 444 14 90 ile sipariş hattı ve dilek ve şikayetler için müşteri temsilcileri ile görüşmek için hafta içi saat 8.00 ile 18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Tatbak.com.tr sitesindeki işletişim formunu çevrimiçi olarak doldurarak veya info@tatbak.com.tr adresine mail atarak her türlü şikayet ve isteğinizi firmaya iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tatbak müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tatbak Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerin karşılaştıkları problemler, çözülmesini istedikleri aksaklıklar veya sipariş ayrıntıları için iletişim kurmak istedikleri firma 444 14 90 numaralı müşteri hizmetleri telefonu ile müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Kayıt altına alınan görüşmeler yetkili birimlere iletilerek problem çözülmekte veya sipariş ayrıntıları netleştirilmekte, müşterilere hızlı geri dönüş müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Online satışı da bulunan firmanın web sitesinde gerekli açıklamalar ve yönlendirmeler de bulunmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tatbak müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tatbak Şikayet Hattı

Tatbak kaliteyi uygun fiyata müşterilerine ulaştırmayı hedeflemekte, tüm optik tüm ürünlerinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti olmasını istemektedir. Müşterilerin karşılaştıkları sıkıntıları ve gözlemledikleri problemleri firmaya bildirmeleri büyük önem taşımaktadır. Her türlü şikayet, öneri ve istek için tatbak.com.tr adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak veya 444 14 90 numaralı çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcimize bilgilerinizi ve şikayet ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tatbak müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tatbak şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tatbak Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tatbak çağrı merkezi numarasına 444 14 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Fabrika
Adres: Velibaba Mh. Zülüflü Sk. No:3 Pendik/İstanbul

Telefon Numarası: 0216 307 85-95

Fax Hattı: 0216 307 08 99

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tatbak iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tatbak sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tatbak iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tatbak iletişim bilgileri, Tatbak telefon no, Tatbak irtibat tel, Tatbak canlı destek, Tatbak müşteri temsilcisi, Tatbak şikayet hattı, Tatbak müşteri hizmetleri numarası, Tatbak çağrı merkezi numarası, Tatbak iletişim numarası, Tatbak çağrı merkezi, Tatbak müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap