sompo-japan-cagri-merkezi-numarasi

Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sompo Japan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sompo Japan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sompo Japan şikayet hattına erişebilirsiniz. Sompo Japan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sompo Japan, 2001 yılındaFinans Sigorta adıyla kurulmuş sigorta şirketidir. Şirket, 2002 yılında ilk poliçesini kesmiştir. Şirketin kendine özgü yönetim şekli ve güçlü personeliyle yol katetmiştir. Türkiye genelinde Sompo Japan ilk 5.firma arasında gelmektedir.

Sompo Japan şu alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir; Yangın ve doğal afetler, nakliyat, finansal kayıplar, su araçları, su araçları sorumluluk, kara araçları, kara araçları sorumluluk, kaza raylı araçlar, hava araçları, hava araçları sorumluluk, genel zararlar, genel sorumluluk, emniyeti suistimal, hukuksal koruma, kredi destek, hastalık/sağlık.

SOMPO JAPAN Çağrı Merkezi Numarası

Ev, araba, müteahhitlik, devlet, özel, kişisel her tür sektör için, eşya, mal ve  varlıklarınızı nasıl garanti altına alacağınızı düşünüyorsanız, aradığınız sorunun cevabı bizleriz. Öncelikli sizi aydınlatalım, biz bir sigorta firması olarak sizlerin her türlü mal varlığını deprem, yangın, hırsızlık ve doğal afete karşı kıymetlilerinizi sigortalıyor, sizi güvence altına alıyoruz. Detaylı bilgi almak için, 0850 250 81 81 çağrı merkezimizi 7/24 arayabilir soru ve merak ettikleriniz konularda bilgi alabilirsiniz.

SOMPO JAPAN Müşteri Hizmetleri Numarası

Sompo Japan olarak sizlere araç, kasko, konut, dask, sağlık, seyahat, ferdi kaza, ticari ve kurumsal konularında hizmet vermekteyiz. www.somposigorta.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak ilgilendiğiniz alan için bilgi ve teklif alabilirsiniz. Konut, araç, sağlık gibi sigortalarınızı birleştirerek fiyatınızı daha da iskontolu hale getirebilir ve güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaramız çağrı merkezi numaramız ile aynıdır.

Bize Ulaşın

SOMPO JAPAN Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Araç, çekici, konut işlemleriniz için 1i, hasar dosyası için 2yi tuşlamanız yeterlidir. Sonrasında kişisel bilgileri verilerinizi belirterek müşteri hizmetlerimize direk bağlanabilirsiniz. Kişisel verileriniz koruma kanunu kapsamında olup, bu hususta ki detaylı bilgiyi de 8i tuşlayarak edinebilirsiniz. Ev, konut vb. sigorta yaptırdığınız üründe hasar oluştu ise, öncelikli hasar dosyası açtırmanız gerekmektedir. Hasar dosyası oluşturduğunuzda sizlere dosya numarası ve eksper firma atanacaktır. Bulunduğunuz bölgedeki eksperiz oluşan hasarlarınızı detaylı kapsamda inceleyerek tarafımıza hasar tutarı ile birlikte raporlayacak ve tarafımızdan da ödemeniz yapılacaktır. Oluşan hasarlarınızın bedelini geri almak bir o kadar kolaydır.

SOMPO JAPAN Şikayet Hattı

Sigorta hizmetlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti, en güvenilir ve kaliteli hizmetle sunmaya devam ediyoruz. Web sitemizin canlı destek hattından, size en yakın acentelerimizden genel müdürlüklerimize şikayetlerinizi iletebilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Sigorta numaranız ile ilgili ya da kurumsal firmamız hakkındaki şikayetleriniz bizler için önemlidir. Bu doğrultuda en doğru ve hızlı çözümü sizlere ulaştırmak için her gün gece gündüz çalışıyor, sizleri korumak ve güvende hissettirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Sompo Japan’ın haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ürünlerinizle ilgili tüm detaylı bilgileri edinebilir, fiyat teklifi isteyebilir, size en yakın acenteyi öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 250 81 81

Arama Terimleri: sompo japan iletişim bilgileri, sompo japan telefon no, sompo japan irtibat tel, sompo japan canlı destek, sompo japan müşteri temsilcisi, sompo japan şikayet hattı, sompo japan müşteri hizmetleri numarası, sompo japan çağrı merkezi numarası, sompo japan iletişim numarası, sompo japan çağrı merkezi, sompo japan müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. lütfi topkara 12 Temmuz 2019
  2. aziz yiğit 31 Ağustos 2021

Yorum Yap