Oyun Alışveriş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oyun Alışveriş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oyun Alışveriş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Oyun Alışveriş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Oyun Alışveriş şikayet hattına erişebilirsiniz. Oyun Alışveriş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Oyun Alışveriş Çağrı Merkezi Numarası

Oyunalisveris.com, 2017 yılından bu yana oyun severlerin ihtiyaçlarını temel alan, hızlı, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı bir web sitesidir. Oyuncuların dijital kod ihtiyaçlarına cevap veren ve kısa sürede teslimat işlemleri sunan gizli bir pazar yeridir. Alıcı ve satıcıların haklarını koruyan, vizyonuyla ilerleyen, oyuncuların birçok oyun ihtiyacını karşılayan ve destekleyen, her geçen gün büyüyen, gelişen ve atılım yapan, birçok platformda yayıncılara destek veren, alışveriş yapılabilecek bir yerdir. Alışveriş etkinlikleri yaptığınızda paranız Oyunalisveris.com garantisi kapsamındadır. Firmanın ürün yelpazesi her geçen gün genişlemekte ve birçok mağazanın sitemizde güvenilir satış yapmasına olanak sağlamaktadır. Oyunalisveris.com KKTC merkezli bir şirkettir. Herhangi bir sorunuz varsa, canlı destek aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Valorant VP, League of Legends RP, Pubg Mobile UC, Cs Go Skin, Valorant Hesap, Steam Hesap, Steam Random Key, Point Blank TG, Pubg Mobile Hesap, Genshin Impact Hesap en çok işlem gören ürünlerdir.

Oyun Alışveriş çağrı merkezi numarası iletisim@oyunalisveris.com nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyun Alışveriş Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmadan Turkmmo.com sigortası ile satın alabilirsiniz. Firmayı sosyal ağlardan da takip edebilirsiniz. Sosyal ağlar: facebook.com/oyunalisveris, instagram.com/oyunalisveris. Güvenli alışveriş sistemi nedir? Güvenli satın alma sistemi sayesinde satın aldığınız ürünün ödemesi siz kabul edene kadar Oyunalisveris.com hesabında kalır. Satın alınan ürünün yeni veya kullanılmış olmasına bakılmaksızın, doğrulama yapıldıktan sonra alıcının hesabına alacak kaydedilecektir.  Fiziki ürünler; Satıcı, ürününüzü teslim ettikten sonra 3 gün içinde teslim almalıdır. 3 iş günü içerisinde kabul etmeniz durumunda ödemeniz satıcının hesabına geçecektir. Sayısal kod gönderiminde; Firmada sadece Oyunalisveris.com tarafından onaylanan kişi/kuruluşlar e-ipucu satışı yapabilir. E-pin’inizi tamamladığınızda, e-pin hemen özel Gamealisveris.com gelen kutunuza gönderilecek ve teslim edilecektir.

Oyun Alışveriş müşteri hizmetleri numarası iletisim@oyunalisveris.com nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyun Alışveriş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Üründe vb. Sanal nesnelerin teslimatları; Alıcı, satıcı ilanında ürünü satın aldıysa buna göre aşağıdaki işlemler yapılır: 1- Satıcı, teslimata hazır butona tıklayıp teslimat yerini bildirmesi gerekir, 2- Satıcı tarafından adres bildiriminde bulunulursa; Teslimata hazır butonu ile bu bilgiler alıcıya e-posta, kısa mesaj ve web sitesi mesajı ile gönderilir, adrese gider, alıcı belirtilen yere varışını bekler,  3- Alıcı ve satıcı malları buluşma noktasına taşır, bu süreçte satıcı her şeyin net ve görünür olması için video kaydı yapar,  satıcı ürünü teslim ettiğinde www.oyunalisveris .com adresinde “Teslim Ediyorum” butonuna tıklar, ardından alıcı “Alındı” butonuna basar ve satış başarıyla tamamlanır. 2 saat sonra veya Sorun Bildir butonuna basılmazsa işlem otomatik olarak tamamlanacaktır. Sorun Bildir butonuna basıldığında Oyunalisveris yetkililerinin sırası kontrol edilir, bu süreçte satıcının parası Oyunalisveris.com havuzunda tutulur.

Oyun Alışveriş müşteri hizmetlerine direk bağlanma iletisim@oyunalisveris.com nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyun Alışveriş Şikayet Hattı

Token teslimatları;  1- Mal satışı için boş resim beyannamesi açılmalı ve mallar için ayrı beyannameler açılmalıdır, mal teslimleri sırasında mallar mal ile kontrol edilemediğinden sorumluluk oy değildir. Oyunalisveris.com, yani belirtilen her bir öğenin hariç tutulması ve ölçüm alınması için ayrı ayrı açmalısınız. Hesabın belirli bir tarihte hesap e-posta adresiyle aktarılması önerilir. Transfer işlemi sonrasında oluşabilecek sorunlardan oyunalalisveris.com sorumlu değildir ancak riski en aza indirmek için tavsiyeleri dinlemenizi tavsiye ederiz.  3- Satıcı, marka devrine ilişkin hesap bilgilerinin hesaba hatasız girildiğine ve gerekli posta değişiklikleri gibi tüm işlemlerin devir sırasında yapıldığına dair videolu kanıt elde etmelidir.

Herhangi bir dilek, şikayet veya bir konuda yardım almak isteyenler firmanın sitesinde çevrimiçi canlı destek ile iletişime geçerek online destek alabilirler. Firmanın canlı destek hattı hafta içi 10.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bir başka iletişim yolu da iletisim@oyunalisveris.com elektronik posta adresi üzerinden mail atmaktır.

Oyun Alışveriş şikayet hattı iletisim@oyunalisveris.com nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Oyun Alışveriş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Oyun Alışveriş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Oyun Alışveriş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

iletisim@oyunalisveris.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Oyun Alışveriş çağrı merkezi numarasına iletisim@oyunalisveris.com numaralı e posta adresi üzerinden erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : G.N.D Marketing and Consulting LTD.
Adres : Serbest Liman ve Bölge Posta Kutusu No : 762 Gazimağusa – K.K.T.C.
E-Posta : iletisim@oyunalisveris.com

Arama Terimleri: Oyun Alışveriş iletişim bilgileri, Oyun Alışveriş telefon no, Oyun Alışveriş irtibat tel, Oyun Alışveriş canlı destek, Oyun Alışveriş müşteri temsilcisi

Yorum Yap