Nilüfer Turizm çağrı merkezi numarası

Nilüfer Turizm Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ile sizlere hizmet vermeyi amaçlayan firma iki bin beş yılından bugüne kadar şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine ederek yolcularına güvenli bir seyahat vadederek en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayarak yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlarken siz değerli müşterilerine de en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaya çalışmaktadır. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımıştır ve haliyle oldukça beğenilen bir firma haline getirmiştir. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke edinerek bu alan dışında da çalışmalarına devam ederken müşteri beğenilerini ön planda tutmuştur. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilmenin mutluluğunu yaşayan firma gün geçtikçe kendini güçlendirmekte ve yenilemektedir. Bu kadar çok müşteriye hitap ettiği için Nilüfer Turizm çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışmakta ve sizlere hizmet etmektedir.

Eğer biletinizi internet üzerinden veya çağrı merkezinden satın aldıysanız ve herhangi bir bilet satış noktasından henüz teslim almadıysanız, internet sitesi üzerinden ana sayfa üzerinde yer alan “Hesabım” bölümünden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi müşteri hizmetleri üzerinden de erteleyebiliyor, sefer saatini değiştirebiliyorsunuz ancak bu işlemi, biletinizi satın aldığınız sefere iki saat kalana kadar gerçekleştirmeniz gereklidir aksi durumda bu hakkınız geçerli olmamaktadır. Şirket prosedürü gereği; araçlar hareket saatinden sonra, gelen (geciken), gelmeyen yolcuların biletleri ile ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır ve bu durumda yolcularımızın bileti geçersiz sayılmakta olup herhangi bir işlem ya da iade söz konusu olmamaktadır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen rezervasyon işlemleriniz için rezervasyon opsiyon süresi yirmi dört saat olup rezervasyonlu biletlerinizi aracın hareket etmesinden yirmi dört saat öncesine kadar bilet satış noktalarından satışa çevirmeleri gerekli olup bunu yapmamanız durumunda sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmekte olup herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Nilüfer Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Nilüfer turizm oldukça talep gören bir firma olup müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple müşterilerine en iyi hizmeti en kısa sürede ve kaliteden taviz vermeden sunabilmek adına iletişim numarasını kullanmaktadır. İletişim numarası üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşerek iş ve işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede ve kalıcı çözümler sunmayı hedefleyen Nilüfer Turizm müşteri hizmetleri numarası üzerinden destek alabilirsiniz, soru, öneri, şikayet ve görüşlerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

Nilüfer Turizm iletişim telefon numarası dışında yine iletişim kurabileceğiniz web sitesi mevcuttur. Web sitesi üzerinden bilgilerinizi girerek mesajınızı iletebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapılarak sizlerin memnuniyeti amaçlanmaktadır.

Nilüfer Turizm Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

0850 22200 99

Arama Terimleri: Nilüfer Turizm iletişim bilgileri, Nilüfer Turizm telefon no, Nilüfer Turizm irtibat tel, Nilüfer Turizm canlı destek, Nilüfer Turizm müşteri temsilcisi, Nilüfer Turizm şikayet hattı, Nilüfer Turizm müşteri hizmetleri, Nilüfer Turizm çağrı merkezi

One Response

  1. SERVET KARADAŞ 11 Mayıs 2023

Yorum Yap