Güngören Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güngören Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güngören Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Güngören Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Güngören Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Güngören Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Güngören Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul’un en gelişmiş ve modern belediyeleri arasında yer alan Güngören Belediyesi çağrı merkezi numarası +90 212 449 55 00 şeklindedir. Numarayı arayarak belediye ile iletişime geçebilirsiniz. Belediye bünyesine çalışan çağrı merkezi personelleri sizlere samimi tavırlarıyla mükemmel bir iletişim hizmeti sunacaktır. Profesyonelliğin ve kalitenin belediyesi olan ilgili belediye her yönden sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

Sunulan hizmetlerin hepsi uluslararası kalite standartlarındadır. Belediyenin çağrı merkezi santrali sizlere HD ses kalitesi standartlarında hizmet sunuyor. Dolayısıyla iletişim hizmeti sırasında hiçbir kopukluk belediyeden yana yaşanmaz. Gelişmiş iletişim hizmetiyle ön plana çıkan ilgili belediye her yönden sizlere avantaj sağlıyor. Belediye vatandaşlarına ayrıca birçok sosyal yardım hizmeti de sağlıyor.

Sosyal hizmetleriyle ön plana çıkan ilgili belediye ihtiyaç sahibi vatandaşlarına zorlu Covid-19 salgını koşullarında hizmetler sunuyor. Böylelikle yardıma muhtaç kişilere elini uzatmış oluyor. Belediyenin yardım kampanyası başvurularından yararlanmak için çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasından belediyeyi arayarak yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Belediye aynı zamanda birçok projede rol almış durumdadır. Sosyal devlet ilkesiyle hareket eden ilgili belediye kış günlerinde evsiz ailelere barınak hizmeti de sağlıyor.

Böylelikle belediye ihtiyaç sahibi dışarıda kalan evsiz kişilerin kışın zorlu günlerinde yardım elini uzatmış oluyor. Belediye binasına giderek siz de bütün hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim numarası üzerinden de bütün hizmet başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güngören Belediyesi çağrı merkezi numarası 0 212 449 55 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güngören Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul’un en gelişmiş belediyeleri arasında yer alan ilgili belediye iletişim hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Belediyenin iletişim numarası +90 212 449 55 00 tuşlarından oluşuyor. Belediyenin iletişim numarası 7/24 sizlere kesintisiz hizmet sunuyor. Ayrıca belediyenin sunmuş olduğu iletişim hizmetlerinin alt yapısı çok gelişmiştir. Güçlü bir alt yapı hizmetiyle sizlere hizmet sunan ilgili belediye her yönden sizlere profesyonellik sunuyor.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden ilgili belediye hizmet içeriklerini ve sahasını her geçen gün genişleterek bir adım ileriye taşıyor. Böylelikle belediye vatandaşlarına ayrıcalıklı bir hizmet deneyimi sunmuş oluyor. Sunulan hizmetlerin hepsi birinci sınıf hizmet kalitesi kapsamındadır.

Güngören Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0 212 449 55 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güngören Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Modern belediyeciliğin simgesi olan ilgili belediye her yönden vatandaşlarına sınırsız bir hizmet deneyimi sunuyor. Belediyenin sunmuş olduğu en önemli hizmetlerin başında iletişim hizmetleri geliyor. İletişim hizmetleriyle ön plana çıkan ilgili belediyeyle direkt bağlantı kurmak için yapmanız gereken +90 212 449 55 00 numaralarını tuşlamaktır. Bu numaraları tuşladıktan sonra belediye personelleriyle irtibata geçebilir, personellerden hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Belediyenin çağrı merkezi santralinde çalışan personeller alanın uzman ve yetkinlik sahibi kişilerdir. Personeller etkili iletişim becerilerine hakim, diksiyon becerileri düzgün kişilerden oluşuyor. Dolayısıyla günün her saatinde belediyenin iletişim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Belediye sizlere ultra gelişmiş ses kalitesi standartlarında hizmetler sunuyor.

Güngören Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 212 449 55 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güngören Belediyesi Şikayet Hattı

Belediye sunmuş olduğu avantajlı hizmetleri taçlandırmaya devam ediyor. Belediyenin halkına sunmuş olduğu hizmetlerden birisi de gelişmiş şikayet hattı hizmetidir. Belediyenin şikayet hattına bağlanmak için +90 212 449 55 00 numaralarından oluşuyor. İlgili numara üzerinden belediyenin şikayet hattı birimiyle irtibata geçebilir, her türlü konuda şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Şikayet talepleriniz belediye personelleri tarafından not edilerek değerlendirmeye alınacaktır.

Değerlendirme aşaması tamamlandıktan sonra belediye personelleri sizleri arayarak bilgilendirecektir. Şikayetinizin değerlendirme süresi yaklaşık olarak bir hafta sürmektedir. Bir haftalık süre sonunda belediye tarafından şikayetiniz değerlendirilerek bir sonuca bağlanacaktır. Sonrasında ise belediye personelleri tarafından aranarak şikayetinizin durumu sizlere bildirilecektir. Belediye her yönden vatandaşlarına ayrıcalıklı bir hizmet avantajı sunuyor!

Güngören Belediyesi şikayet hattı 0 212 449 55 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Güngören Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Güngören Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Güngören Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 212 449 55 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Güngören Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0 212 449 55 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Güngören Belediyesi
Adres : Güven Mahallesi Marmara Caddesi No:38 Güngören – İstanbul
E-Posta Kep Adresi : gungorenbelediyesi@hs01.kep.tr
Telefon : 0 212 449 55 00

Arama Terimleri: Güngören Belediyesi iletişim bilgileri, Güngören Belediyesi telefon no, Güngören Belediyesi irtibat tel, Güngören Belediyesi canlı destek, Güngören Belediyesi müşteri temsilcisi, Güngören Belediyesi şikayet hattı, Güngören Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Güngören Belediyesi çağrı merkezi numarası, Güngören Belediyesi iletişim numarası, Güngören Belediyesi çağrı merkezi, Güngören Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap