Dijitsu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Dijitsu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dijitsu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dijitsu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İnsanların yaşamlarına mutluluk katma amacıyla açılan bir firmadır. İnsanların yaşam kalitelerinin artmasına katkıda bulunma hedefi bulunmaktadır. Özgün tasarımları ile ön plana çıkan firma kendini geliştirmektedir. Kullanıcıların alışkanlıkları ve gereksinimlerini düşünerek hareket eden bir firma olarak oldukça beğenilmektedir.

Günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak yaşamınıza farklılık katacak ürünler tasarlayan ve bunları en iyi şekilde sunan firma herkes tarafından sevilmektedir. Estetik değerler taşıyan dayanıklı ürünleri ile tanınan firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Özellikle birçok sektörde sayısız referansı mevcut olan grubun ürünleri oldukça talep görmektedir. Ürün, kalite, fiyat ve satış sonrası hizmetler konusunda kendini ispat eden firma haliyle büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır.

Dijitsu Çağrı Merkezi Numarası

Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda ilerleyen bir firmadır. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma gelişimine devam etmektedir. Kendi Arge çalışmaları bilinen ve gelişmelere katkıda bulunan firma durumundadır. Üretimden dağıtıma kadar her sürecini bilgisayar ortamında takibini sağlayan firma müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmektedir. Sebil sektöründe ülkemizde %25 pazar payına ulaşan aynı zamanda da  su sektöründe %85 ile de öncü olarak görülen marka her kesimden insana hitap eden ürünleri ile oldukça tanınmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dijitsu müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dijitsu ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dijitsu çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dijitsu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 97 74

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dijitsu çağrı merkezi numarasına 444 97 74 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim İrtibat

OTAKÇILAR CADDESİ NO: 78 1. KAT A BLOK NO:50 FLATOFİS 34050 EYÜP / İstanbul / Türkiye

TEL: +90 212 801 12 61 · FAKS: +90 212 659 84 62 · E-MAIL: info@dijitsu.com.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dijitsu sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dijitsu iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dijitsu iletişim bilgileri, Dijitsu telefon no, Dijitsu irtibat tel, Dijitsu canlı destek, Dijitsu müşteri temsilcisi, Dijitsu şikayet hattı, Dijitsu müşteri hizmetleri numarası, Dijitsu çağrı merkezi numarası, Dijitsu iletişim numarası

One Response

  1. erol özer 14 Şubat 2023

Yorum Yap