Allianz Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Allianz Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Allianz Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Allianz Sigorta şikayet hattına erişebilirsiniz. Allianz Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Allianz Sigorta 1890 yılında kurulmuştur. 1923 yılında ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. Dünyanın önde gelen öncü sigorta şirketlerinden biridir. 70’in üzerinde ülkede 142 bini aşkın çalışanıyla sigorta sektöründe hizmet vermektedir. Dünya üzerinde 85.4 milyon birey ve kuruma sigortacılık hizmeti vermektedir.

Allianz Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Dünyanın en büyük yatırım ve finansman şirketlerinden biri olan Allianz Sigorta kullanıcılarına her zaman kaliteli hizmet sunmakta ve güvenilir sigorta adresi olmaktadır. Her zaman büyümeye yönelik çalışan firmamız müşteri memnuniyeti esaslı çalışma gerçekleştirir. Planlı, çalışkan, dinamik ekip arkadaşlarıyla müşterilerimize hayatlarının tüm kısımlarında yanında olmayı hedef bilmişizdir. Dijitalleşme odaklı çalışarak müşterilerimizin taleplerini ve tüm beklentilerini seri bir şekilde yönetme odaklı planlar yapmaktayız.  Allianz Türkiye dijitalleşmenin insan hayatına kazandırdığı hızlılık sayesinde yüksek performans sağlayarak, müşterilerinin tüm taleplerini ve yönetimlerini sigorta alanında verimli bir şekilde gösteriyor. Müşterilerimiz bunlarla birlikte sıkıntı duydukları her konuda bizimle iletişime geçebilmektedir. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz sizin her türlü sıkıntılarınızı, sorunlarınızı çözmek için sizleri beklemekte. Günün her saati müşteri temsilcilerimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Allianz Sigorta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

Hayat sigortası, Bireysel Emeklilik, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Kasko Sigortası, İşyeri Sigortası ve hasar işlemlerinden ambulansa kadar ihtiyacınız olan tüm sigorta işlemlerini güvenilir sigortacılığın adresi olan Allianz Sigortayla yaptırabilirsiniz. Allianz müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizden gelen soruları, sıkıntıları, istek ve önerilerinizi cevaplamak için her zaman hazırdır. Firmamız müşterilerin her konuda yanında olup müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve onların gülen yüzü olmaktadır. 0850 399 9999 numaralı telefon hattından müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Ambulans ve Asistans hizmetlerimiz de 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.  Sorunlarınız en kısa süre içerisinde çözülecek ve sizlere bilgi aktarımı yapılacaktır. Bizi tercih etiğiniz için teşekkür ederiz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Allianz Sigorta müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Allianz sigorta olarak müşterilerimizin sıkıntı duyduğu her konunda yanında olmayı misyon edinmişizdir. Tercih edilen firmamız bazı zamanlarda yoğunluk yaşadığından dolayı ulaşamadığınız durumlarda müşteri temsilcilerimiz size en kısa süre içerisinde dönüş sağlayacaktır. Müşteri temsilcilerimize direk bağlanmak isterseniz 0850 399 9999 numaralı telefonu arayarak ambulans için ‘1’ otomatik katılım sözleşmesi için ‘2’ hasar bildirimi yapmak ve dosyanız hakkında bilgi almak  için ‘3’ yol yardım ve asistans hizmetleri işlemleri için ‘4’ diğer işlemleriniz için ‘5’ tuşlayınız. Yapılan görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Bizimle paylaştığınız bilgiler korumamız altındadır. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Allianz Sigorta müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Allianz Sigorta Şikayet Hattı

İhtiyaç duyduğunuz her türlü sigorta işlemine Allianz Sigortacılık sayesinde ulaşabilirsiniz. Allianz Sigorta değerli müşterilerinin yaşadığı her şikayette yanındadır. Yukarıda belirttiğimiz telefon numarasından müşteri temsilcilerimizi arayarak tüm sıkıntı ve şikayetlerinizi bize bildirin çözülmeyen hiç bir sıkıntınız kalmasın. Üstelik artık sosyal medya kanalımız üzerinde de bize ulaşmanız çok kolay. https://twitter.com / Allianz Destek adresinden bizlere erişim sağlayabilirsiniz. Allianz mobil uygulamasını kullanarak da birçok işleminizi takip edebilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman ve her koşulda sizlerin yanındayız ve sizlerin en güvendiğiniz sigortayız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Allianz Sigorta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Allianz Sigorta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Allianz Sigorta’nın 0850’li bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine 7/24 saat istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Allianz Sigorta çağrı merkezini arayarak, kasko sigortası, hayat sigortası, işyeri sigortası, bireysel emeklilik, sağlık sigortası, ambulans, asistans, hasar ihbar gibi tüm hizmetler hakkında destek isteyebilir, tüm sorunlarınıza cevap alabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda bağlantısını vereceğimiz sıkça sorulan sorular sayfasından sorunuzun yanıtını bulabilir, isterseniz Twitter üzerinden Allianz Sigorta’ya ulaşabilirsiniz.

Allianz Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 399 9999

Allianz Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

Allianz Sigorta Twitter Hesabı

Arama Terimleri: allianz sigorta iletişim bilgileri, allianz sigorta telefon no, allianz sigorta irtibat tel, allianz sigorta canlı destek, allianz sigorta müşteri temsilcisi, allianz sigorta şikayet hattı, allianz sigorta müşteri hizmetleri numarası, allianz sigorta çağrı merkezi numarası, allianz sigorta iletişim numarası, allianz sigorta çağrı merkezi, allianz sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. ADEM VESKE 15 Nisan 2017
  2. hülya inaç 14 Mart 2018

Yorum Yap