alfemo-telefon-numarası

Alfemo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alfemo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Alfemo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Alfemo şikayet hattına erişebilirsiniz. Alfemo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Alfemo özgün tasarımı ve yüksek kalite anlayışıyla 1997 yılından itibaren üretim yapmakta ve hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren özgün tasarım, müşteri memnuniyeti, kalite ve şık tasarım ilkelerinden ödün vermeden mobilya sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Alfemo Çağrı Merkezi Numarası

Evlerimizde ihtiyaç duyulan her türlü mobilya çeşidine ve aksesuar ürünlerine Alfemo mağazasında rastlayabilirsiniz. Salonunuz için gerekli olan koltuk, sehpa, televizyon ünitesi, masa, sandalye konsol takımları oldukça şık ve modern tasarımlarda üretilmiştir. Oturma odanız için gerekli oturma grupları rahatlıkları ve güzel görüntüleri ile dikkat çekmektedir. Yatak odalarınız için yatak, baza, yatak odası mobilyaları takım olarak ya da ihtiyacınız düşünülerek tek tek olarak da satışa sunulmaktadır. Kendiniz ya da çocuklarınız için her modelde ve her boyutta ürünlere rastlayabilirsiniz. Evinizin görüntüsü bu marka ile daha da güzelleşecek ve modern bir hale gelecektir. Kişilerin her türlü istek, dilek ve önerileri için çağrı merkezleri de oluşturulmuştur. Arayarak her konuda görüşme yapabilirsiniz.

Alfemo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Alfemo Müşteri Hizmetleri Numarası

Özgün tasarımlarla bir marka haline gelen Alfemo, mobilya pazarında 1997 yılında yerini almıştır. Tüketici memnuniyetine verilen önemden dolayı modayı takip ederek fonksiyonel ve şık tasarımları ile bilinmektedir. Salondan oturma odasına, yatak odasından yemek odasına kadar evinizin estetik bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. İnternetten online alışveriş yapacaklar alfemo.com.tr adresini ziyaret edebilirler. İndirimli fiyatlar, kredi kartı ile ödeme, zengin ürün seçenekleri internet sitesinde mevcuttur. Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da markanın ürünleri kullanılmaktadır. Almanya, Polonya, Portekiz, İsviçre, Avusturya, Hindistan, Bulgaristan, Libya gibi ülkelerde ürünler tüketici ile buluşturulmaktadır. Müşteri hizmetleri de bütün tüketicilerin her türlü sorusunda yanındadır. 0 850 222 10 30 müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve önerilerinizi söyleyebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Alfemo müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Alfemo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Alfemo müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kuracak kişiler yukarıdaki iletişim numarasını arayabilirler. Ayrıca faceboook, twitter, instagram sosyal medya iletişim araçlarından da bizi takip ederek mesaj bırakabilirler. 60’dan fazla ülkeye satış yapan firmanın ülkemizde 150’ye yakın bayisi bulunmaktadır. Size en yakın bayi araştırması içinde olan kişiler internet sitemizden adresini öğrenebilirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Alfemo müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Alfemo mobilya çocuk odası, yemek odası, oturma odası, yatak odası, ev tekstili gibi geniş bir yelpazede bir evin ihtiyacı olabilecek hemen hemen tüm mobilya ve aksesuar çeşitlerini üretmekte bilgi ve birikimiyle her gün kendisini biraz daha geliştirmektedir. Alfemo mobilya sayısı 150’ye ulaşan bayi ağıyla dünyanın dört bir yanında 60’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Ayrıca 31 concept mağaza ve 105 satış noktası ile müşterilere ulaşarak hizmet vermektedir.

Alfemo Şikayet Hattı

Üretmiş olduğu modern ve şık tasarımlarla gündemde olan Alfemo, tüketicilerinin her türlü şikayetinde de yanında olmaktadır. Siparişlerde gecikme, yanlış ürün gönderilmesi, kargodan oluşan sıkıntılar, hatalı ya da hasarlı ürünlerde şikayetçi olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizlere her türlü konuda yardımcı olacaktır.

Alfemo mobilyanın 850’li ve merkez şubesi(İzmir)  telefon numaraları bulunmaktadır. Bu numaralardan arayarak gerekli bilgileri elde edebilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Alfemo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 10 30

Faks
+90 232 853 10 75 / +90 232 853 12 50

Adres
Celal Umur Cad. No: 10 35860 Torbalı/İZMİR

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Alfemo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Alfemo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Alfemo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 10 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Alfemo çağrı merkezi numarasına 0850 222 10 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İrtibat Adresi : Yedi Eylül Mah. Celal Umur Cad. No:12 Torbalı / İzmir

Telefon No : +90 232 999 30 00 (pbx)

Fax Hattı: +90 232 853 10 75 +90 232 853 12 50

E Mail Adresi : info@alfemo.com.tr

Müşteri Hizmetleri Numarası : 0 850 222 10 30

Arama Terimleri: Alfemo iletişim bilgileri, Alfemo telefon no, Alfemo irtibat tel, Alfemo canlı destek, Alfemo müşteri temsilcisi, Alfemo şikayet hattı, Alfemo müşteri hizmetleri numarası, Alfemo çağrı merkezi numarası, Alfemo iletişim numarası, Alfemo çağrı merkezi, Alfemo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap