akdeniz-universitesi-ogrenci-isleri-iletisim-telefon-numarasi

Akdeniz Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa veya isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde sadece 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi birçok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi, 1992 yılında Antalya’da kurulmuş olan bir üniversitedir. Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite birçok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Fakülteler Diş Hekimliği Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hemşirelik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi, Manavgat Turizm Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Su Ürünleri Fakültesi, Tıp Fakültesi, Turizm Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Enstitüler Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Güzel Sanatlar Enstitüsü, Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Yüksek Okullar Antalya Devlet Konservatuvarı Antalya Sağlık Yüksek Okulu, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Yabancı Diller Yüksek Okulu, Meslek Yüksek Okulları Adalet Meslek Yüksek Okulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu, Akseki Meslek Yüksek Okulu, Alanya / Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Yüksek Okulu, Elmalı Meslek Yüksek Okulu, Finike Meslek Yüksek Okulu, Gazipaşa / Mustafa Rahmi Büyükballı Meslek Yüksek Okulu, Korkuteli Meslek Yüksek Okulu, Kumluca Meslek Yüksek Okulu, Manavgat Meslek Yüksek Okulu, Serik / Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksek Okulu.

Akdeniz Üniversitesi’nin 0242’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Akdeniz Üniversitesi hakkında detaylı özyeğinye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile ilgili özyeğin alabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0242) 227 44 00

Akdeniz Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
(0242) 227 44 00

Arama Terimleri: akdeniz üniversitesi iletişim bilgileri, akdeniz üniversitesi telefon no, akdeniz üniversitesi irtibat tel, akdeniz üniversitesi canlı destek, akdeniz üniversitesi müşteri temsilcisi, akdeniz üniversitesi şikayet hattı

Yorum Yap