Youtube Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Youtube Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Youtube Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Günden güne büyümekte olan ve milyarlarca kullanıcının olduğu Youtube, 2005 yılında 3 PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Youtube, bir video barındırma ve paylaşım sitesidir. 2006 yılında Google’ın YouTube’u satın almasıyla günümüze kadar büyük gelişimler olmuştur. Youtube’da kullanıcılar video yükleyebilir, bir başka videoyu izleyebilir ve bu bu videoları paylaşabilmektedir. Youtube’un Android ve iOS platformlarında kullanılabilen bir mobil uygulaması bulunmaktadır.

Youtube’da genelde bireysel kanallar bulunmakta bunun yanında büyük televizyon kanallarının, medya şirketlerinin ve Youtube’da bir oluşuma girerek medya şirketliği yapan kullanıcıların videoları bulunmaktadır. İsteyen herkes Youtube web sitesinden ve mobil uygulamasından video yükleyebilir, istediği gibi paylaşabilmektedir. Videoyu yükleyen kullanıcı videoyu istediği şekilde düzenleyebilir, gizlilik ayarı yapabilmektedir.

Youtube’a ulaşabilmek için bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda verdiğimiz faks numarası ve e-posta adresi aracılığıyla Youtube’a ulaşabilirsiniz. Bu yöntemler aracılığıyla Youtube kanalınız hakkında sorun ve sorularınıza yanıt bulabilir, üyeliğinizle ilgili tüm problemleri bildirebilir, kapanan Youtube kanalınız için itiraz edebilir; detaylı bilgili alabilirsiniz.

Youtube E-Posta Adresi
copyright@youtube.com

Youtube Faks Numarası
+1 650 872 8513

Youtube hakkında yukarıda bulunan çözüm yolları ile sorununuz çözüme kavuşmadı ise aşağıda bulunan yorum ekle bölümünden bizlere sorununuzu bildirebilirsiniz. Gerekli açıklama yapılacak olup, mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Verilen cevaplar mail aracılığıyla da tarafınıza ulaştırılacaktır.

Arama Terimleri: youtube iletişim bilgileri, youtube telefon no, youtube irtibat tel, youtube canlı destek, youtube müşteri temsilcisi, youtube şikayet hattı

574 Yorum - YORUM YAZIN