Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yataş, Süntaş A.Ş’ye bünyesine bağlı olarak 1976 yılında kurulmuştur. Ülkemizin önde gelen ev dekorasyon ve mobilya markalarından birisidir. Yataş’ın müşteri memnuniyeti ülke genelinde oldukça yüksektir. Kalitesi, güvenilirliği, satış sonrası desteği, bütçe dostu fiyatları ve modernliği ile gözde markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Yataş’ın genel ürün gruplarını sıralayacak olursak şu şekildedir; yatak odası takımlar, tekstil aksesuarları, banyo grubu ürünleri, baza, başlık, yatak. Yataş ürünleri yeni çıkan her teknolojiye ve modaya göre güncel olarak modernize edilmektedir. 41 yıllık tecrübesine dayanarak Yataş her geçen gün kendini geliştirip büyümektedir.

Yataş’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Yataş ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, satış sonrası destek hakkında bilgi alabilir, size yakın Yataş satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 987

Arama Terimleri: yataş iletişim bilgileri, yataş telefon no, yataş irtibat tel, yataş canlı destek, yataş müşteri temsilcisi, yataş şikayet hattı

5 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla