Watsons Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Watsons Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Watsons Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1841 yılından günümüze evrim geçirerek gelen Watsons 5.500’ü aşkın mağazasıyla dünyanın her yerinde hizmet vermektedir. Güzellik üzerine kurulan Watsons kişisel bakım, kozmetik ve makyaj ürünleri barındırmaktadır. Yenilikçi politikasıyla yoluna devam eden Watsons haftalık 25.000’e varan ürünler sizleri karşılıyor.

Türkiye’de 235’ten fazla satış noktası mevcuttur. Aradığınız bakım ve güzellik ürünlerinin bir arada olması işinizi kolaylaştırmakla birlikte zamanınızdan tasarruf ettiriyor. Uygun fiyatları, kampanya ve fırsatları ile başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünlere sahip olabilirsiniz. Watsons kartınıza özel indirim ve fırsat ürünleri günlük ve haftalık olarak değişmektedir. Watsons pozitif ve nazik çalışanlarıyla sizlere memnuniyet sağlamaktadırlar. Ayrıca Watsons çağrı merkezi telefon numarası ile merak ettiklerinizi sorabilir müşteri temsilcileri aracılığıyla sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.

Watsons Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 99 87

Watsons Adres Bilgileri
Saray Mahallesi, Site Yolu Caddesi, Anel İş Merkezi No:5, Kat: 4-5, Ofis No:9-10, Ümraniye /İstanbul

Arama Terimleri: watsons iletişim bilgileri, watsons telefon no, watsons irtibat tel, watsons canlı destek, watsons müşteri temsilcisi, watsons şikayet hattı, watsons müşteri hizmetleri

73 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla