Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Volvo, 1927 yılında İsveç merkezi olarak kurulan otomotiv firmasıdır. Volvo dünyanın en önde gelen gözde otomobil şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Bugün Volvo; TIR, otobüs, otomobil, iş makinesi, deniz motoru ve endüstriyel motor üretimleri konusunda uzmanlaşmış bir hale gelmiş; birçok alanda profesyonel olarak hizmet veren bir holdingtir.

Dünya çapında tanınan ve dünyanın dört bir yanına ürünlerini satışa çıkaran Volvo; dünyanın en güvenli otomobil markası olarak yıllardır liderliğini sürdürmektedir. Volvo’nun Türkiye’de satışa çıkardığı araç modelleri şu şekildedir; XC90, XC60, V90, V60, V40, S90, S60.

Volvo’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Volvo araç modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir, size en yakın satış ve Volvo yetkili servis noktası hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi verdiğimiz numara aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 48 58

Arama Terimleri: volvo iletişim bilgileri, volvo telefon no, volvo irtibat tel, volvo canlı destek, volvo müşteri temsilcisi, volvo şikayet hattı, volvo yetkili servis numarası

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla