Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Volkswagen, 1937 yılında Almanya’da kurulmuş bir otomotiv firmasıdır. Volkswagen, dünya çapında ünlü bir firma haline gelmiştir. Volkswagen şirketinin alt kuruluşu olan otomobil markaları ise şu şekildedir; Audi, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, Škoda.

Volkswagen’in Türkiye pazarında satışa sunduğu araç modelleri şu şekildedir; Yeni Arteon, Polo, Yeni Golf, Scirocco, Yeni Beetle, Jetta Passat, Passat, Variant, Volkswagen CC, Tiguan, Touareg, Caddy, Transporter, Caravelle, Amarok, Crafter.

Volkswagen’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Volkswagen hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir, araçlar hakkında sorular sorabilir, Volkswagen yetkili servisi hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 89 24

Arama Terimleri: volkswagen iletişim bilgileri, volkswagen telefon no, volkswagen irtibat tel, volkswagen canlı destek, volkswagen müşteri temsilcisi, volkswagen şikayet hattı, volkswagen yetkili servis numarası

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla