vodafone-cagri-merkezi-numarasi

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Vodafone çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vodafone müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Vodafone, 2006 yılından bu yana Türkiye’de telekomünikasyon hizmeti vermektedir. Telsim’in TMSF tarafından el konulmasından sonra 2005 yılında gerçekleştirilen açık arttırmayla Telsim, Vodafone tarafından satın alınmıştır. Değişim sürecinde ismi Telsim Vodafone olmuştur, süreç tamamlandıktan sonra operatörün ismi Vodafone Türkiye olmuştur.

Vodafone Türkiye’nin en büyük ikinci telekomünikasyon şirketidir. Toplamda 21 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Vodafone’un Türkiye genelinde 4000’den fazla çalışanı, 1300’ü aşkın cep merkezi bulunmaktadır. Vodafone Türkiye; 2G, 3G, 4.5G, GPRS, EDGE, SMS, MMS, MVS, Bas Konuş gibi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Vodafone ülkemizde her geçen gün kalitesini ve yaygınlığını arttırmaktadır. Müşterilerine en iyi deneyimi en kaliteli şekilde yaşatmayı hedefleyen vodafone gün geçtikçe kendini yenilemekte ve güçlendirmektedir.

Vodafone ülkemizde hizmete geçtiği günden beri sürekli teknolojiyi takip etmekle kalmayıp teknolojinin gelişimine katkı sağlamaktadırlar. Kapsama alanını oldukça geniş tutmaya çalışan aynı zamanda da internet sağlayıcısı olarak hizmet eden Vodafone her geçen gün yaygınlığını arttırmaktadır.

Vodafone Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde bir çok alanda faaliyet gösteren firma özellikle mobil üzerine çalışmalarını yürütmekte ve devam ettirmektedir. Vodafone müşterilerine mobil alanda 4.5 G hizmetini sunarken mobil internet indirme ve yükleme hızlarını da arttırarak çalışmalarına devam etmektedir. Mobil ağını büyüten insanlara mümkün olduğunca iyi hizmet sunan firma müşterilerine uygun tarifeleri en iyi fiyatlarla sunmaya çalışmaktadırlar. Tarife değişiklik ya da paket alma gibi işlemlerinizi en kısa sürede müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası üzerinden halledebilirsiniz.

Vodafone evlere fiber internet taşımaya özen göstermektedir. Evlere sunulan adsl ya da fiber gibi internet seçeneklerini uygun fiyatlarla sunan Vodafone hizmet kalitesinden ödün vermeden müşterilerine sunmaktadır. Vodafone alt yapı açısından gelişimini teknolojik aşamalardan en güzel şekilde faydalanarak ilerletmektedir.

Vodafone internet sitesi üzerinden online işlemleri kullanarak işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler üzerinden kullanım detaylarınıza erişebilir ve fatura işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde oldukça yoğun talep gören Vodafone müşteri sayısını arttırmaktadır. Bir çok kesinden insanın kullandığı operatör firması olan aynı zamanda da adsl ve fiber taşıyan firma yaygın olarak kullanılmakta ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone’un üç haneli bir müşteri hizmetleri, diğer operatör ve sabit hatlardan arayabileceğiniz başka bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığınızda; bakiye sorgulama, güncel fatura tutarı öğrenme, ödenmemiş fatura tutarlarını öğrenme, kalan kullanım hakkını sorgulama, teknik sorunlar ve istekler gibi bildirimlerinizi, size en yakın cep merkezi noktalarını Vodafone’u arayarak anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantıda bulunan iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışır durumdadır. Oldukça yaygın kullanılmasından dolayı müşterilerinin sorunlarına ya da sorularına en hızlı yoldan en kısa sürede çözüm bulmak için müşteri hizmetleri numarası günün her saatinde erişebileceğiniz bir numaradır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren ve her aşamada müşterilerine destek olan ülkemizde oldukça büyük bir yere sahip olan operatör her yönden kendini geliştirmektedir.

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
542

0850 542 00 00 (Diğer Operatörler ve Sabit Hatlar İçin)

0542 542 00 00 (Diğer Operatörler ve Sabit Hatlar İçin)

Vodafone İletişim Formu

Arama Terimleri: vodafone iletişim bilgileri, vodafone telefon no, vodafone irtibat tel, vodafone canlı destek, vodafone müşteri temsilcisi, vodafone şikayet hattı, vodafone müşteri hizmetleri, Vodafone çağrı merkezi numarası, Vodafone müşteri hizmetleri numarası

98 Yorum

  1. mehmet 9 Nisan 2018
  2. hüseyin korkmaz /tc 40378485986 18 Nisan 2018
  3. hüseyin korkmaz /tc 40378485986 26 Nisan 2018
  4. Mustafa 20 Mayıs 2018
  5. sdat özalp 21 Şubat 2020

Yorum Yap