Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vodafone, 2006 yılından bu yana Türkiye’de telekomünikasyon hizmeti vermektedir. Telsim’in TMSF tarafından el konulmasından sonra 2005 yılında gerçekleştirilen açık arttırmayla Telsim, Vodafone tarafından satın alınmıştır. Değişim sürecinde ismi Telsim Vodafone olmuştur, süreç tamamlandıktan sonra operatörün ismi Vodafone Türkiye olmuştur.

Vodafone Türkiye’nin en büyük ikinci telekomünikasyon şirketidir. Toplamda 21 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Vodafone’un Türkiye genelinde 4000’den fazla çalışanı, 1300’ü aşkın cep merkezi bulunmaktadır. Vodafone Türkiye; 2G, 3G, 4.5G, GPRS, EDGE, SMS, MMS, MVS, Bas Konuş gibi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Vodafone’un üç haneli bir müşteri hizmetleri, diğer operatör ve sabit hatlardan arayabileceğiniz başka bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığınızda; bakiye sorgulama, güncel fatura tutarı öğrenme, ödenmemiş fatura tutarlarını öğrenme, kalan kullanım hakkını sorgulama, teknik sorunlar ve istekler gibi bildirimlerinizi, size en yakın cep merkezi noktalarını Vodafone’u arayarak anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantıda bulunan iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
542

0850 542 00 00 (Diğer Operatörler ve Sabit Hatlar İçin)

0542 542 00 00 (Diğer Operatörler ve Sabit Hatlar İçin)

Vodafone İletişim Formu

Arama Terimleri: vodafone iletişim bilgileri, vodafone telefon no, vodafone irtibat tel, vodafone canlı destek, vodafone müşteri temsilcisi, vodafone şikayet hattı, vodafone müşteri hizmetleri

93 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla