uber-cagri-merkezi-numarasi

Uber Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uber müşteri hizmetleri telefon numarası, Uber çağrı merkezi, Uber Şikayet Hattı, Uber telefon numarası, Uber iletişim hakkında merak ettiklerinizi bu makalemizde sizlerle paylaşacağız.

Uber Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2009 yılında Uber, mobil ulaşım şebeke sistemidir. Uygulamaya iOS ve Android işletim sistemlerinin uygulama mağazalarından erişebilirsiniz. Uber toplamda 58 ülkede 300 şehirde kullanılmaktadır. Türkiye’de sadece İstanbul’da Uber kullanıma açıktır. Ülkemizde Uber’in yasal olarak engellendiği ve ceza kesildiği söylenmektedir ancak ortada kesin bir hüküm bulunmamasıyla birlikte Uber’i kullanan kullanıcı sayısı bir hayli fazladır.

Uber ülkemizde oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Ülkemizde uberin hizmete başlama süreci eski olmasa da hızlı olarak gelişmiştir. Ülkemizdeki bir çok şehirde yaygın olarak tercih edilmesinin altında birbirinden farklı nedenler olmaktadır. Bunlardan yazımızda kısaca bahsedeceğiz. Uber müşteri ile sürücü arasında bağ kurarken uygulama üzerinden çıkış ve varış noktanızı baz alarak ücretlendirme yapmaktadır. Ücretlendirme sürecinde farklı ödeme yöntemleri olduğu gibi uber üzerinden işlem yaptığınız zaman ayrıca yer tarif etmenize gerek kalmayacaktır.

Uber üzerinden varış noktanıza göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Daha sonrasında değerlendirmelerde bulunabilir ve sistem üzerinden yaşadığınız sorunlar olursa aktarabilirsiniz. Uygulama üzerinden araç çağırırken araç türünü seçebilir ve güzergahı düzenleyebilirsiniz. Bu sebeple oldukça tutulan bir uygulama olduğu düşünülmekte ve yaygınlaşmaya devam etmektedir. Uber hizmetinden faydalanmadan önce yapmanız gereken önemli bir kaç konu vardır. İlk olarak uber uygulamasını indirmeniz gereklidir. Sistem uygulama üzerinden çalıştığı için bu durum gereklidir. Daha sonraki adımda ise uygulama üzerinden sisteme kaydolmanız ve hesap oluşturmanız gereklidir.

Uber sisteminde sürücü olmak istiyorsanız ve aracınızla sisteme dahil olmak istiyorsanız yapmanız gereken en önemli adım gerekli şartları taşıyor olmanızdır. Gerekli şartları taşırsanız ve hazır iseniz sisteme giriş için randevu linki üzerinden randevu alarak işleme başlamanız gereklidir. Sizlere destek verilerek sisteme dahil edilip bilgiler aktarılmaktadır. Sistem üzerinden anlık olarak müşteriler sizleri görebilmekte ve çağırabilmektedir. Sizlere verilen çağrı ile ilgili noktaya gidip müşteri ile iletişime geçmeden bile güzergahınızı görebilirsiniz.

Uber her geçen gün yaygınlaşmakta ve hem kullanıcı hem de araç sayısını arttırmaktadır. Bir çok ülkede hizmet veren ve ülkemizde de başta İstanbul olmak üzere farklı şehirlerde müşterilerine en iyi hizmeti amaçlamaktadır.

Kullanımındaki kolay arayüzü, konforlu araç ve güler yüzlü şoförleriyle müşterilerinin gözde uygulaması konumuna gelmiştir. Ayrıca her ay birbirinden özel fırsatlarla yolculuğunuz yarı fiyatına kadar gelebilmektedir.

Uber Çağrı Merkezi Numarası

Uberi kullanmak oldukça pratik ve hızlıdır. Uber ile ihtiyacınız olduğu zaman araç çağırabilir ve gideceğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ubere ait uygulama üzerinden nereden nereye hangi tür araç ile gideceğinizi belirleyebilir ve ücretlendirmesini görebilirsiniz. İnsanların uberi tercih etmelerinin en büyük sebebi pratik ve uygun olması. Vergi meselesi oldukça gündeme gelerek bir çok ceza kesilmesine rağmen belediye ve ilgili makamlardan izin alındığı belirtilerek müşterilerinin hizmetine devam eden uber ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Uber müşteri memnuniyetine önem verip çağrı merkezi ağını genişletmek istemektedir. Uber ile iletişim kurabilmenizin birkaç yolu vardır ancak şuan için aktif olarak kullanılabilen uber çağrı merkezi numarası yoktur.

Uber’in herhangi bir çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak Uber’in resmi web sitesi aracılığıyla, uygulamadaki Yardım bölümünden ve Twitter’dan anlık olarak istek, soru, şikayet ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Uber Yardım Merkezi

Uber Twitter Hesabı

Uber yüz yüze görüşmek için randevu talep edin ya da alttaki bilgi formundan aklınıza takılanları sorun: randevu ve bilgi edinme

Arama Terimleri: uber iletişim bilgileri, uber telefon no, uber irtibat tel, uber canlı destek, uber müşteri temsilcisi, uber şikayet hattı, uber müşteri hizmetleri, uber müşteri hizmetleri numarası, uber çağrı merkezi, uber çağrı merkezi numarası

502 Yorum

  1. Yıldırım 16 Aralık 2018
  2. Serpil 26 Aralık 2018
  3. Ensar 27 Aralık 2018
  4. GÜLSÜME ŞENOCAK 8 Şubat 2019

Yorum Yap