trendyol-cagri-merkezi-numarasi

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yazıyı Oyla

Trendyol moda dünyasının en büyük internet sitelerinden bir tanesidir. Geniş ürün yelpazesi ve lojistik altyapısı ile binlerce farklı markayı müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Gerek televizyon reklamları gerekse internet üzerinden yaptığı kampanyalar ile adını sıkça duyuran firma, bayanlar için uğrak bir durak haline gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıcılarına başarılı bir deneyim sunan trendyol firmasının iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yılda sekiz yüz milyonda fazla ziyaret edilen mobil platformudur. İnternet üzerinden alış veriş yapan kadın kullanıcıların yaklaşık olarak yüzde yetmiş beşi trendyol üzerinden sipariş vermiştir. Türkiye üzerinden bütün şehirler üzerinden sipariş alan trendyol her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. 2018 yılında alibaba yatırımcı yaparak stratejik ortağı olmuştur. Bu durumda trendyol gelişimine devam ederek ürün yelpazesini genişletip en iyi ve kaliteli ürünleri sunmaya devam etmiştir.

En uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmayı hedef edinen trendyol zaman içerisinde tedarikçilerini arttırarak ve müşterilerine en iyi alış veriş deneyimini yaşatarak bu pazarda payını arttırmıştır ve halen aktif olarak arttırmaktadır. Oldukça fazla kişi tarafından kullanılan uygulaması ve web sitesi üzerinden alış veriş keyfini sunan trendyol popülerliliğini arttırmaktadır. Bu pazarda böyle büyük ölçekli satış yapan ve oldukça büyük kitleye hitap eden trendyol haliyle müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak müşterilerine en iyi deneyimi sunarken memnuniyetlerini de arttırmaktadır.

Trendyol Çağrı Merkezi Numarası

Haftaiçi Sabah 08:30 ila 00:00 arasında, Cumartesi günleri saat 10:00 ila 00:00 arasında ve pazar günleri ise 10:00 ila 17:00 arasında telefon ile iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezi numarası mevcuttur. İletişim numarası üzerinden yardım ve destek talebinde bulunabilir aklınıza takıların soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası

Trendyol müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışmaktadır. Haftanın her günü rahatlıkla erişebileceğiniz müşteri hizmetleri hem müşterilerine gereken önemi vermesi açısından hem de müşterilerin yaşayabileceği sorunlara en kısa yoldan hızlı ve pratik çözümler sunabilmesi açısından önemini kavrayarak hareket etmekte ve bu hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden bilgi alış verişinde bulunabilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilir ayrıca ürünler ile ilgili sorular sorarak detaylara erişebilirsiniz.

Trendyol Adres
DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat:B-1 34398 Maslak / İstanbul

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Numarası
0 212 331 0 200
destek@trendyol.com

İptal, iade, değişim, kapıda ödeme, teslimat ve kargo gibi bir çok soru ve sorunlarınız için Trendyol’un hazırlamış olduğu bir yardım sayfası da mevcuttur. Sorunlarınızın çözümünü bulamaz iseniz, sayfanın altında bulunan canlı yardıma bağlan butonu ile müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek için Trendyol üyesi olmanız gerekmektedir.

Trendyol Sıkça Sorulan Sorular ve Canlı Destek

Arama Terimleri: trendyol iletişim bilgileri, trendyol telefon no, trendyol irtibat tel, trendyol canlı destek, trendyol müşteri temsilcisi, trendyol şikayet hattı, trendyol müşteri hizmetleri, trendyol müşteri hizmetleri numarası, trendyol çağrı merkezi, trendyol çağrı merkezi numarası

211 Yorum

  1. Kübra 2 Temmuz 2018
  2. emirhan ayten 9 Nisan 2019

Yorum Yap