Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol moda dünyasının en büyük internet sitelerinden bir tanesidir. Geniş ürün yelpazesi ve lojistik altyapısı ile binlerce farklı markayı müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Gerek televizyon reklamları gerekse internet üzerinden yaptığı kampanyalar ile adını sıkça duyuran firma, bayanlar için uğrak bir durak haline gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıcılarına başarılı bir deneyim sunan trendyol firmasının iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haftaiçi Sabah 08:30 ila 00:00 arasında, Cumartesi günleri saat 10:00 ila 00:00 arasında ve pazar günleri ise 10:00 ila 17:00 arasında telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

Trendyol Adres
DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat:B-1 34398 Maslak / İstanbul

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Numarası
0 212 331 0 200
destek@trendyol.com

İptal, iade, değişim, kapıda ödeme, teslimat ve kargo gibi bir çok soru ve sorunlarınız için Trendyol’un hazırlamış olduğu bir yardım sayfası da mevcuttur. Sorunlarınızın çözümünü bulamaz iseniz, sayfanın altında bulunan canlı yardıma bağlan butonu ile müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek için Trendyol üyesi olmanız gerekmektedir.

Trendyol Sıkça Sorulan Sorular ve Canlı Destek

Arama Terimleri: trendyol iletişim bilgileri, trendyol telefon no, trendyol irtibat tel, trendyol canlı destek, trendyol müşteri temsilcisi, trendyol şikayet hattı, trendyol müşteri hizmetleri

196 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla