toyota-cagri-merkezi-numarasi

Toyota Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Toyota, 1937 yılında Japonya’da kurulmuş bir otomotiv firmasıdır. Günümüzde Toyota, dünyanın en büyük otomotiv firması olarak nitelendirilmektedir. Ayrıca 2007 yılının verilerine göre de dünyanın en çok araç üreten firması olarak tarihe geçmiştir. Toyota Türkiye, 1990 yılında kurulmuştur. Toyota’nın üretim tesislerinden birisi de ülkemizde bulunmaktadır. Adapazarı’nda kurulan fabrikada üretilen araçlar dünyanın 20’den fazla ülkesine ihraç edilmektedir.

Toyota’nın ülkemizde şuanda üretip satışa sunduğu modelleri şu şekildedir; Toyota C-HR, Yaris, Auris, Auris Touring Sports, Corolla, Verso, Avensis Prius, RAV4, Land Cruiser Prado, Hilux. Toyota araçları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça çok tercih edilmektedir, müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir.

Toyota’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla araçlar hakkında genel olarak bilgi alabilir, satış ve servis noktalarını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Toyota Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 354 0354

Arama Terimleri: toyota iletişim bilgileri, toyota telefon no, toyota irtibat tel, toyota canlı destek, toyota müşteri temsilcisi, toyota şikayet hattı, toyota yetkili servis telefon numarası

4 Yorum

  1. fethi kaya 29 Mayıs 2018
    • Yönetici 2 Haziran 2018
  2. Recep USTAOĞLU 30 Mayıs 2019
  3. adem çetin 5 Aralık 2019

Yorum Yap