Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sabancı Holding bünyesinde kurulan Teknosa, ülkemizin en büyük ve en çok mağazası bulunan teknoloji marketidir. Ürün çeşitliliği kalitesi ve güleryüzlü personeli ile en gözde şirketlerden birisi haline gelmiştir. 2015 yılına gelindiğinde Teknosa, Avea yani Türk Telekom ile anlaşma gerçekleştirmiş, Avea altyapısını kullanarak Teknosacell adında kendi operatör markasını faaliyete geçirmiştir.

Teknosacell sayesinde Teknosa’da bulunan tüm mobil cihazları taahhütlü olarak taksitle satın alabilirsiniz. Birbirinden özel teklifleri, dolu dolu tarifeleri, ekonominize uygun fiyat politikası ve Türk Telekom kalitesiyle hizmetlerine hızla devam etmektedir.

Teknosacell’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla güncel fatura tutarınızı, geçmiş ödenmemiş fatura tutarınızı öğrenebilir, tarifeniz ve taahhüdünüz hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Teknosacell Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 55 99

Teknosacell İletişim Formu

Arama Terimleri: teknosacell iletişim bilgileri, teknosacell telefon no, teknosacell irtibat tel, teknosacell canlı destek, teknosacell müşteri temsilcisi, teknosacell şikayet hattı

35 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla