Tekin Acar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Tekin Acar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tekin Acar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tekin Acar 2011’de kozmetik üzerine açılan bir mağazadır. Tüm dünya markalarının kozmetik ürünlerini bir arada bulabileceğiniz fırsat ve kampanyalarıyla başka hiçbir yerden alamayacağınız ürünleri uygun fiyata Tekin Acar mağazaları sayesinde alabilirsiniz. Dünya markalarının Cilt Bakım ürünlerinden parfümüne, saç bakımından vücut bakımına ve makyaj malzemelerinden organik ürünlerine varıncaya kadar hepsini aynı yerde birleştiren Tekin Acar’de seçim yapmaya zorlanabilirsiniz.

Mağazaya adım attığınızda kendinizi kaybedeceğiniz çeşitlilikte ve hiç bir yerde bir arada bulamayacağınız orijinal ürünlerin bir arada toplanmış olması aradığınızı bulamama imkanı tanımıyor. Oldukça ilgili ve nazik çalışanları mağazanın kalitesine yakışır özelliktedir. Çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile Tekin Acar sizlerin sorularını müşteri temsilcileriyle cevaplayarak hizmetin en iyisini vermektedir.

Hafta içi 09:00 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tekin Acar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 338 21 21

E-mail yoluyla müşteri temsilcilerine internet üzerinden de ulaşabilirsiniz.
info@tekinacar.com.tr

Tekin Acar Mağazalarının Telefon Numaraları

Tekin Acar İletişim Formu

Arama Terimleri: tekin acar iletişim bilgileri, tekin acar telefon no, tekin acar irtibat tel, tekin acar canlı destek, tekin acar müşteri temsilcisi, tekin acar şikayet hattı

12 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla