Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, anlaşmalı olduğu şirketlerin çalışanlarının yaşam kalitesini arttırmak, çalışanların işlerine motivasyonunu ve sadakatlerini arttırmak, teşvik ve ödüllendirme hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca ödeme sistemleri konusunda da hizmet veren Sodexo’nun kullanıcısı bir hayli fazladır.

Ülkemizde toplamda 550 bin kullanıcıya hizmet veren Sodexo’nun 40.000’den fazla üye işyeri ve 18.000’i aşkın kurumsal müşterisi bulunmaktadır. Kullanıcılarına üye işyerlerinde sunduğu avantaj ve kampanyalarıyla oldukça sevilmektedir. Günümüzde ülkemizde de kullanımı oldukça yaygındır. “Yemek fişi” tabirinin modern halidir.

Sodexo’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kartınızla ilgili yaşadığınız teknik problemler hakkında destek alabilir, bakiye bilgisi ve bakiyede yaşanan hatayla ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 72 77

Arama Terimleri: sodexo iletişim bilgileri, sodexo telefon no, sodexo irtibat tel, sodexo canlı destek, sodexo müşteri temsilcisi, sodexo şikayet hattı

Cevapla