Setcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Setcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Setcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Setcard, Set Kurumsal Hizmetler A.Ş. ismiyle 2001 yılında kurulmuştur. Setcard, anlaşmalı olduğu kurum ve kuruluşların çalışanlarının yemek haklarının ödeme sistemini yönetir ve organiz eder. 2005 yılından bu yana akıllı kart sistemi kullanımdadır. Ülkemizde kullanımı oldukça yaygındır, kolay kullanımı ve müşterilerine özel fırsatlarıyla tercih sebebi olmuştur.

Setcard’ın birçok alanda ödeme sistemi bulunmaktadır. Üyelerine özel ayrıcalıklar sunan Setcard’ın faaliyette olan hizmetleri şu şekildedir; Hediye Kart, Setcard Konaklama, Turnike sistemleri, Kampüs kart, Temassız kart, Setcard Çay, Setcard Tedarik.

Setcard’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kartınızda yaşadığınız teknik sorunlar hakkında destek alabilir, bakiye sorgulama ve bakiyede karşılaştığınız hatayı bildirebilir, üye iş yerleri hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Setcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 03 51

Setcard Talep Formu
talep formu

Arama Terimleri: setcard iletişim bilgileri, setcard telefon no, setcard irtibat tel, setcard canlı destek, setcard müşteri temsilcisi, setcard şikayet hattı

20 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla