Scope Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Scope Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Scope Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kullanıcılarına canlı yayın yapma imkanı sunan Periscope, Android ve iOS tabanlı işletim sistemli cihazlarda kullanılabilir bir uygulamadır. Periscope, Twitter üzerinden canlı yayınların yapılmasına olanak sağlıyor, bu yapılan canlı yayını dünya üzerindeki herkesin izleyebiliyor.

Periscope uygulamasını kullanabilmek için uygulamayı yükledikten hemen sonra Twitter hesabınızla uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer Twitter hesabınız yok ise önce Twitter’a üye olup ardından Periscope’a giriş yapabilirsiniz. Bu sayede çevrenize en yakın canlı yayın yapan kişileri görebilir, dünya üzerinde bulunan canlı yayınları izleyebilir, dilerseniz sizde bir canlı yayın başlatabilirsiniz.

Periscope’ta bir canlı yayın oluşturmak isterseniz sağ altta bulunan kamera simgesine tıklayıp, Twitter görünürlüğü ve paylaşımı hakkında ilgili seçeneği işaretleyebilirsiniz. Bu adımların ardından canlı yayını başlatabilirsiniz. Ayrıca Periscope uygulamasının ayarlar kısmından yaptığınız canlı yayını kaydetme seçeneğiyle yaptığınız canlı yayını kaydedebilirsiniz.

Scope’un maalesef bir çağrı merkezi numarası yoktur.

Aşağıda verilen bağlantı aracılığıyla iletişim formunu doldurabilir, hesabınız hakkında yaşadığınız sorunları, Periscope hesabınızın kapatılmasıyla ilgili bilgileri, sormak istediğiniz soruları ve şikayetlerinizi Periscope’a bildirebilirsiniz.

Periscope İletişim Formu

Periscope hakkında yukarıda bulunan çözüm yolları ile sorununuz çözüme kavuşmadı ise aşağıda bulunan yorum ekle bölümünden bizlere sorununuzu bildirebilirsiniz. Gerekli açıklama yapılacak olup, mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Verilen cevaplar mail aracılığıyla da tarafınıza ulaştırılacaktır.

Arama Terimleri: pericope iletişim bilgileri, periscope telefon no, periscope irtibat tel, periscope canlı destek, periscope müşteri temsilcisi, periscope şikayet hattı

93 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla