Sateen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Sateen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sateen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sateen.com, 2012 yılının mayıs ayından bu yana faaliyetlerini sürdüren giyim sitesidir. 25 yılı aşkın perakende satış tecrübesine dayanarak 2012 yılından bu yana internet üzerinden de satışlarını sürdürmektedir. Sektörünün önde gelen markalarından birisi haline gelmiştir.

Yaptığı kampanyalar, indirimler ve sıcak fırsatlarla birçok kişinin kalbine taht kurmayı başaran Sateen, birçok ürün grubunda satışlarını sürdürmektedir. Bu ürün grupları şöyledir; Ayakkabı, Bluz, Badi, Ceket, Elbise, Etek, Gömlek, Gözlük, Hırka, Mont & Kaban, Pantolon, Sweat, Şort, T-Shirt, Tayt, Trençkot, Triko, Tulum, Tunik, Yelek, Atlet.

Sateen’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Sateen’den almış olduğunuz bir ürünün sipariş takibini yapabilir, iade ve değişim için gerekli koşulları öğrenebilir, teknik destek alabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Sateen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 501 44 44

Arama Terimleri: sateen iletişim bilgileri, sateen telefon no, sateen irtibat tel, sateen canlı destek, sateen müşteri temsilcisi, sateen şikayet hattı

Cevapla