Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi

Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Renault, 1899 yılında Fransa’da kurulmuş olan bir otomotiv firmasıdır. Renault’un yan kuruluş otomobil markası Dacia’dır. Renault; Otomobil, kamyon,traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi ürün gruplarında üretimler yapar, satışa sunar. Renault, dünya çapında tanınan bir markadır ve birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Gün geçtikçe büyümeye devam eden Renault, Nissan marka araçların motorlarının yapımını da yapmaktadır.

Renault’un ülkemiz üzerinde satışını yaptığı araç modelleri şu şekildedir; CLIO, Captur, KADJAR, Symbol, Megane HB, Yeni Megane Sedan, Yeni Renault KOLEOS, Renault Megane R.S., Renault Clio R.S., Renault Zoe.

Renault’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Renault araçları hakkında bilgi alabilir, Renault yetkili servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Renault’a bildirebilirsiniz.

Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 62 47

Arama Terimleri: renault iletişim bilgileri, renault telefon no, renault irtibat tel, renault canlı destek, renault müşteri temsilcisi, renault şikayet hattı, renault yetkili servis numarası

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir