Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Regal, Zorlu Holding bünyesinde 2002 yılında kurulmuş bir elektronik firmasıdır. Elektronik ve beyaz eşya kategorilerinde ürünler üretmektedir. Sektörünün öncü markalarından birisidir. Ürünlerindeki kalite ve güvenilirlikle beraber birçok kişinin tercihi olmuştur.

Regal’in üretip satışa sunduğu ürünler şu şekildedir; Televizyon, Çamaşır Makineleri, Fırınlar, Buzdolapları, Bulaşık Makineleri, Solo Ocaklar, Derin Dondurucular, Klimalar, Termosifonlar, Ankastre Ürünler. 15 adet merkezde olmak üzere Türkiye genelinde toplamda 350 adet teknik servisi bulunmaktadır.

Regal’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Regal’den satın almayı düşündüğünüz veya almış olduğunuz ürün hakkında detaylı bilgi alabilir, teknik servis noktasını öğrenebilir, destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 501 44 44

Arama Terimleri: regal iletişim bilgileri, regal telefon no, regal irtibat tel, regal canlı destek, regal müşteri temsilcisi, regal şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla