PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yazıyı Oyla

PTT Müşteri Hizmetleri

Günümüzde şirketler arasında kıyasıya bir rekabet söz konusu olmaktadır. Ve bu rekabette şirketleri ön plana çıkartan bazı ek hizmetler olmaktadır. Çağrı merkezleri de bunlardan bir tanesi ve en önemlileri arasındadır. PTT müşteri hizmetleri olarak size en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz bu alanda eğitim görmüş olup yeterli deneyim ve donanıma fazlasıyla sahip durumdadırlar. Özellikle olası sorunlar karşısında çözüm üretici ve soğukkanlı yaklaşımları, güler yüzlü ve nazik davranışları ile tüm müşterilerimizin haklı olarak beğenisini ve takdirini kazanmaktayız.

PTT Engelsiz Hizmet

Firmamız için Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan herkes oldukça önemli ve değerlidir. Bundan dolayı engelli vatandaşlarımızın da PTT çağrı merkezlerini rahatça kullanabilmeleri adına PTT engelsiz hizmet adı altında engelli vatandaşlarımıza özel bir hizmet geliştirmiş durumdayız.

Konuşma ve görme engelli vatandaşlarımız için kameralı ve sesli hizmet ile tüm vatandaşlarımız sorunlarına çara bulmaktayız. Ayrıca görme engelli vatandaşlarımız için sesli SMS servisi ile çağrı merkezi hizmet dalında çığır atlamış durumdayız. Bizim için herkes değerlidir. Ve sorunlarınız en hızlı şekilde çözmek en önemli amacımızdır.

PTT Çağrı Merkezi Pratik Bilgiler

PTT çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Birçok firma gibi geç saatlere birkaç elman yerleştirme gibi bir düşüncemiz yoktur. Her vardiya için yeterli miktarda çağrı merkezi elemanı kullanmaktayız.

Eğer bekleme süreniz uzun olma olasılığı varsa ya da çok fazla vaktiniz yoksa bizim sizi otomatik olarak aramamız için talimat verebilir böylece boşa zamanınız kaybolmamış olacaktır. Ayrıca posta gönderisini sorgulamak için sırasıyla 3 ve 1, PTT hizmetleri hakkında bilgi almak için 8 ve 1 tuşlarını hızlı bir şekilde tuşlayarak beklemeden bu hizmetlere geçmiş olursunuz. PTT çağrı merkezi pratik bilgileri bu şekilde sıralayabiliriz.

PTT müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için öncelikle PTT müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 788 aranmalı. Ardından sırasıyla 2-1-1 tuşları tuşlanarak müşteri hizmetlerine hızlı şekilde bağlanılabilir.

PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 1 788 -> 2-1-1

Arama Terimleri: ptt müşteri hizmetlerine bağlanma, ptt müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ptt müşteri hizmetleri, ptt müşteri hizmetleri numarası, ptt müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, ptt müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, ptt müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Yorum Yap