Panda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Panda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Panda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Panda, ülkemizin en büyük 3 dondurma üreticilerinden birisidir. 1984 yılında faaliyetlerine başlayan Panda, saatte 1 tonluk üretim kapasitesi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Ülkemizin yanı sıra Kosova, Arnavutluk, Bosna, Makedonya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Kuzey Irak ülkelerine de ihracat yapan Panda, oldukça büyük bir dondurma markasıdır. Panda’nın fabrikası İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunmaktadır.

Panda’nın bugüne kadar 200 farklı çeşit dondurması olmuştur. Şuanda Panda ürünleri şu şekildedir; Magic, Mini Magic, Magic Cupsen, Benmaraş Kornet, Maraş Cup, Bombago, Fret, Tostix, Efsane, Esmerim, Stix, Yuppie, Fruity, Maxi Cup, Çilek Buz, Net, Panda, Mini Buzz, Dolce Vita, Maraş Kesme, Maraş Usulü, Multipack, Ev Pandasi 1lt, Ev Pandasi 2lt.

Panda’nın 0800’lü ve 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıya Panda ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, bayilik hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ve iletişim formu ile de iletişime geçebilirsiniz.

Panda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 211 22 22
444 76 32

Panda İletişim Mail Adresi
musterihizmetleri@panda.com.tr

Panda İletişim Formu

Arama Terimleri: panda iletişim bilgileri, panda telefon no, panda irtibat tel, panda canlı destek, panda müşteri temsilcisi, panda şikayet hattı

Cevapla