Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1982 yılında Ankara’da kurulan Özel Başkent Hastanesi, 501 yatak kapasitesine sahip rahat ve teknolojik alt yapıya sahiptir. Türkiye’nin organ naklinde ve diğer alanlarda çok önemli yeri olan Özel Başkent Hastanesinin tanı ve tedavi aşamasında çok başarılısının sebebi alanlarında en uzman doktor ve çalışma ekibine sahiptir. 14 tane 7/24 hizmet veren ameiyathaneye sahip olamakla birlikte bu bölümde 4 yataklı gözlem odasına sahiptir.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde; Organ Nakli Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi ile buna bağlı olarak Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Yenikent Diyaliz Merkezi, Yenikent Semt Polikliniği, Ümitköy Semt Polikliniği ve Ümitköy Diyaliz Merkezi’yle Ankara’nın farklı yerleşkelerinde hizmet vermektedir. Hasta ve hasta yakınlarına en iyi en sağlıklı hizmeti vermek için gelişime açık olan Özel Başkent Hastanesi artan hasta sayısından dolayı her açıdan gelişmekte ve büyümekte.

Özel Başkent Hastanesinin, Adana’da Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi, Alanya’da Uygulama ve Araştırma Merkezi, İstanbul’da Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, İzmir’de Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi, Konya’da Uygulama ve Araştırma Merkezi Şubeleri vardır. Özel Başkent Hastanesi, Dahili Tıp Bölümleri, Cerrahi Tıp Bölümleri, Tanı ve Tedavi Klinikleri’ne sahiptir. Özel Başkent Hastanesi Online işlem, Telefon ile Randevu ve çağrı Merkezi ile ulaşımı kolayştırmaktadır.

Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 203 68 68

Online İletişim

Arama Terimleri: özel başkent hastanesi iletişim bilgileri, özel başkent hastanesi telefon no, özel başkent hastanesi irtibat tel, özel başkent hastanesi canlı destek, özel başkent hastanesi müşteri temsilcisi, özel başkent hastanesi şikayet hattı

Cevapla