Okey Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Okey Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Okey Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

OKEY ya da O.K., Eczacıbaşı Girişim Pazarlama Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından Ülkemizde doğum kontrol yöntemlerini geliştirmek ve aile planlanması hakkında toplumu bilinçlendirmek amacıyla 1991 yılında piyasaya sunulmuştur. Türk televizyonlarında ilk prezervatif reklamı OKEY tarafından yapılmıştır. Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korunma ve en etkin doğum kontrol yöntemi olarak prezervatif kullanılmaktadır.

Ülkemizin en güvenilir ve en çok tercih edilen prezervatif markası OKEY’dir. OKEY ürünleri tamamen doğal, zararsız ve doğum kontrolünde en etkili yöntemdir. OKEY’in ürün bazında birçok çeşidi vardır. OKEY; prezervatif ve kayganlaştırıcı jel gibi ürünleri üretip satışa sunmaktadır.

OKEY’in 444’lü iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. OKEY ürünleri için olan çağrı merkezi aracılığıyla ürünler hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayette bulunabilir; diğer numara ile de Cinsel Sağlık ve Cinsel Hastalıklar Bilgi Platformu’na ulaşıp cinsel sorunlarınız için detaylı bilgi alabilirsiniz.

OKEY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 50 20

ALO OKEY Cinsel Sağlık ve Cinsel Hastalıklar Bilgi Platformu İletişim Telefon Numarası
444 65 39

Arama Terimleri: okey iletişim bilgileri, okey telefon no, okey irtibat tel, okey canlı destek, okey müşteri temsilcisi, okey şikayet hattı

Cevapla