Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Nadir Kitap, 2006 yılından bu yana internet üzerinden satışlarına başlayan müşteri memnuniyeti yüksek bir kitap alışveriş sitesidir. Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Limited Şirketi tarafından yönetilen Nadir Kitap sitesi, diğer e-ticaret platformlarına benzerlik taşımaktadır. Nadir Kitap’ta kişisel olarak kitaplarınızı satabilir, eğer bir kitapçı iseniz kitaplarınızı Nadir Kitap üzerinden satışa çıkarabilirsiniz.

Uzun yıllar önce baskısı sona ermiş kitapları bile Nadir Kitap aracılığıyla kolayca bulabilmek mümkündür. Nadir Kitap’ta herkes ürün ekleyip satabildiği için piyasada hiç görülmeyen, çok arayıp ama bulamadığınız kitapları tek bir tıkla bulabilirsiniz. Güvenilirliği, kullanılabilirliği ve kalitesi ile Nadir Kitap son zamanlarda kendinden çokça bahsettirmiştir.

Nadir Kitap’ın 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Nadir Kitap üzerinden yaşadığınız teknik problemleri çağrı merkezine bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Siparişiniz ve kargo hakkında bilgi alabilmek için siparişlerim bölümünden ürün ile ilgili soru sor sayfasına girmeniz gerekmektedir.

Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0(216) 481 80 85

Arama Terimleri: nadir kitap iletişim bilgileri, nadir kitap telefon no, nadir kitap irtibat tel, nadir kitap canlı destek, nadir kitap müşteri temsilcisi, nadir kitap şikayet hattı

17 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla