Multinet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Multinet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Multinet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Multinet, 1999 yılında kurulmuş olan ödeme sistemleri firmasıdır. Kurumsal ödemeler için akıllı kart sistemlerini kullanıma sunmuştur. Türkiye’nin ilk hediye kartı olan Gifcard’ı hizmete sunmuştur. Multinet’e üye işyerleri için Multiavantaj’ı kuran firma, mobil kullanıcılar için Multimobil’i kullanıma sunmuştur.

Toplamda 17 ülkede hizmet veren Multinet’in kullanıcısı çoktur. Ülkemizde şirketler çalışanlarına her ay Multinet üzerinden bakiye yükler kullanıcılar bu bakiyeyi üye işyerlerinde harcayabilirler. Bu bakiyeler, petrol firmalarında, yemek firmalarında, otel ve konaklama hizmetlerinde, eğitim sektöründe, hediye sektöründe, araç kiralama hizmetlerinde kullanılabilmektedir.

Multinet’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kartınızın kullanımı ve teknik problemler hakkında destek alabilir, üye işyerleri hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Multinet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 87 36

Arama Terimleri: multinet iletişim bilgileri, multinet telefon no, multinet irtibat tel, multinet canlı destek, multinet müşteri temsilcisi, multinet şikayet hattı

Cevapla