MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

MetropolCard, Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş’nin öncülüğünde kurulmuş bir ödeme platformudur. Metropol’e üye olan işyerlerinin çalışanlarına ön ödemeli kart hizmeti sunarak maaş dışı ödeneklerinin yönetilmesini ve ödeme sistemlerinin geliştirilmesini sağlar.

MetropolCard’ın müşterilerine sunduğu hizmetler şu şekildedir; RestPay GiftPay PetroPay OtelPay OkulPay PassPay. Müşterilerine her gün başka bir ayrıcalık ve fırsat sunan MetropolCard’ın kullanımı ülkemizde oldukça yaygındır. MetropolCardın geçerli olduğu birçok üye işyeri bulunmaktadır.

MetropolCard’ın 444 lü ve 0850’li olmak üzere iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla MetropolCard’ınızı kullanım aşamasında yaşadığınız teknik sorunlar için destek alabilir, bakiye ve bakiye sorunu hakkında bilgi alabilir, MetropolCard’a üye işyerlerini öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden yapabilirsiniz.

MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 92 83
0850 460 92 83

Arama Terimleri: metropolcard iletişim bilgileri, metropolcard telefon no, metropolcard irtibat tel, metropolcard canlı destek, metropolcard müşteri temsilcisi, metropolcard şikayet hattı

Cevapla