Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mercedes-Benz, 1926 yılında Almanya’da kurulmuş bir otomotiv firmasıdır. Mercedes-Benz; Otomobiller, Kamyonlar, Otobüsler, İçten yanmalı motorlar gibi ürün gruplarında ürünler üretip satışını yapmaktadır. Dünya çapında oldukça tanınan ve gözde marka olan Mercedes-Benz’in dünya üzerinde birçok kullanıcı bulunmaktadır. Mercedes-Benz’in üretmiş olduğu ürünler lüks araç kategorisine girmektedir. Mercedes-Benz Türkiye, 1967 yılında kurulmuştur. Ülkemizin en büyük yabancı yatırımlarından birisi olan Mercedes-Benz Türk; birçok araç üretimini ülkemizde gerçekleştirmektedir.

Binek ve ticari araç kategorilerinde ürünler sunan Mercedes-Benz’in araç serileri şu şekildedir; A, B, C, GLA, E, CLA, CLS, G, GLC, GLE, GLS, S, SLC, SL, Maybach, AMG, AMG GT, Yeni smart.

Mercedes-Benz’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Mercedes-Benz araçları hakkında bilgi alabilir, yetkili servis ve satıcıyı öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildrirebilirsiniz.

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 62 44

Arama Terimleri: mercedes-benz iletişim bilgileri, mercedes-benz telefon no, mercedes-benz irtibat tel, mercedes-benz canlı destek, mercedes-benz müşteri temsilcisi, mercedes-benz şikayet hattı, mercedes-benz yetkili servis numarası

12 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla