Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kuruluşundan bu yana başarılı bir şekilde hizmet sunan hastaneler arasında olmayı başarmış bir sağlık kuruluşu olan Medical Park hastalarına en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Birçok şehirde kapsamlı olarak hastalarına en özel hizmeti sunmayı amaçlamış olan hastaneler arasında olmayı başararak en iyi hizmet anlayışı ile sizlere sunulmuştur.

Medical Park hastalarını mağdur etmemek adına yapacağınız birçok işlemi online gerçekleştirebilme avantajını sizlere sunmuştur. Randevu alma işlemlerinden tahlil sonucu öğrenme gibi birçok işlemlerinizi hastaneye gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Size yönelik son derece kaliteli hizmet anlayışına sahip Medical Park Hastanesi istek, şikayet gibi işlemleriniz için özel olarak çağrı merkezi iletişim numarasını geliştirmiştir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz 444’lü numara ile Medical Park müşteri temsilcisine bağlanarak şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 44 84

Medical Park Hastaneler Grubu Genel Müdürlük Telefon Numarası
0212 227 55 55

Dilerseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz linkten de şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Medical Park Hastaneler Grubu Web Sitesi

Medical Park online randevu sistemi ile hastaneye gitmenize gerek kalmadan randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Medical Park Online Randevu Alma Hizmeti

Medikal park tahlil sonucu öğrenme işlemlerinizi online gerçekleştirebilmeniz için size özel olarak sunduğu tahlil sonucu öğrenme hizmetine, aşağıda belirtmiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Medical Park Laboratuvar Sonucu Öğrenme Hizmeti

Bulunduğunuz şehire göre ve hatta bulunduğunuz semte göre en yakın medical park şubesine aşağıda belirtmiş olduğumuz şubelerin çağrı merkezi iletişim hattı telefon numaralarına istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.
Ankara Medikal Park çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 666 80 00
E-mail
ankara@medicalpark.com.tr

Antalya Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0242 314 34 34
E-Mail
antalya@medicalpark.com.tr

Batman Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0488 213 44 44
E-Mail
batman@medicalpark.com.tr

Bursa Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0224 270 60 00
E-Mail
bursa@medicalpark.com.tr

Elazığ Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0424 234 80 00
E-Mail
elazig@medicalpark.com.tr

Gaziantep Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0342 211 16 00
E-Mail
gaziantep@medicalpark.com.tr

Gebze Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0262 675 75 75
E-Mail
gebze@medicalpark.com.tr

İstanbul Bahçelievler Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 484 14 84
E-Mail
bahcelievler@medicalpark.com.tr

İstanbul Fatih Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 453 10 00
E-Mail
fatih@medicalpark.com.tr

İstanbul Göztepe Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 468 44 44
E-Mail
goztepe@medicalpark.com.tr

İstanbul Gaziosmanpaşa Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 979 30 00
E-Mail
gaziosmanpasa@medicalpark.com.tr

İstanbul Silivri Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 728 35 50
E-Mail
silivri@medicalpark.com.tr

İzmir Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 399 50 50
E-Mail
izmir@medicalpark.com.tr

Ordu Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0452 226 10 00
E-Mail
ordu@medicalpark.com.tr

Samsun Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0362 311 40 40
E-Mail
samsun@medicalpark.com.tr

Tarsus Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0324 241 41 41
E-Mail
tarsus@medicalpark.com.tr

Tokat Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0356 217 10 00
E-Mail
tokat@medicalpark.com.tr

Trabzon Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Hattı Telefon Numarası
0462 455 61 11
E-Mail
trabzon@medicalpark.com.tr

Trabzon Karadeniz Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Hattı Telefon Numarası
0462 229 70 70
E-Mail
karadeniz@medicalpark.com.tr

Uşak Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Hattı Telefon Numarası
0276 227 65 65
E-Mail
usak@medicalpark.com.tr

Arama Terimleri: medical park iletişim bilgileri, medical park telefon no, medical park irtibat tel, medical park canlı destek, medical park müşteri temsilcisi, medical park şikayet hattı

Cevapla