marmarabirlik-cagri-merkezi-numarasi

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yazıyı Oyla

Marmarabirlik, 1954 yılında kurulmuş olan sofralık zeytinlerinin yetiştirilmesi ve pazarlanması amacıyla, bölgedeki tüm zeytin üreticilerinin karşılıklı yardım ve dayanışma içerisinde 1954 yılında kurmuş oldukları bir Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’dir. Ülkemizde zeytin sektörünün öncüsü haline gelmiş zeytin markasıdır. Marmarabirlik’in bugün toplamda 30.500’ü aşkın kayıtlı zeytin üreticisi bulunmaktadır.

Marmarabirlik’in; Gemlik, Mudanya, Orhangazi, İznik, Erdek, Edincik, Marmara Adası, Mürefte kooperatifleri bulunmaktadır. Marmarabirlik üretip satışını yaptığı ürünler ise şu şekildedir; Extra, Naturel, Sızma, Biber Dolgulu, Zeytin Ezmesi, Gold, Kuru Sele, Zeytin, Zeytin Yağı, Zeytin Ezmesi.

Marmarabirlik’in 0224’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Marmarabirlik ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, kooperatifler hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formu aracılığıyla da Marmarabirlik ile iletişime geçebilirsiniz.

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0224 449 00 10

Marmarabirlik İletişim Mail Adresi
marmarabirlik@marmarabirlik.com.tr

Marmarabirlik İletişim Formu
Arama Terimleri: marmarabirlik iletişim bilgileri, marmarabirlik telefon no, marmarabirlik irtibat tel, marmarabirlik canlı destek, marmarabirlik müşteri temsilcisi, marmarabirlik şikayet hattı

One Response

  1. tülay 10 Aralık 2017

Yorum Yap