Logitech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Logitech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Logitech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İsviçre merkezli olarak 1982 yılında kurulan Logitech, bilişim firmasıdır. Logitech, bilgisayar ve elektronik ortam aygıtlar için parça ve aksesuar üretimi yapmaktadır. Bilgisayarlar için ürettiği çevre aygıtları oldukça ünlüdür. Tüm dünyada oldukça ünlü olan Logitech, ülkemizde de birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ürettiği son derece uygun ve kaliteli ürünleri ile gözde teknoloji markalarından birisi haline gelmiştir. Dünyanın en büyük parça üreticilerinden birisi haline gelmiştir.

Logitech’in ürettiği bazı ürünler şu şekildedir; tablet klavyeleri, tablet kılıfları, akıllı telefon aksesuarları, mouse’lar, klavyeler, ses/görüntü, driving, gamepad’ler, bluetooth kablosuz hoparlörler, surround ses sistemi, bilgisayar hoparlörleri, web kameraları, konferans kameraları, video, işbirliği kulaklıklar.

Logitech’in Türkiye için bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz çevrimiçi Logitech Destek Birimi’ne bağlanabilir; sorununuzla ilgili bir çözüm yolu bulabilirsiniz.

Logitech Destek Birimi

Arama Terimleri: logitech iletişim bilgileri, logitech telefon no, logitech irtibat tel, logitech canlı destek, logitech müşteri temsilcisi, logitech şikayet hattı

Cevapla