Koska Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Koska Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Koska Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Koska’nın kuruluşu 1900’lü yıllara dayanmaktadır. Oldukça uzun bir geçmişe sahip olan Koska, sektörünün öncü markası halinde faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. İlk dükkanlarını 1931 yılında İstanbul’da açan aile, günden güne büyüyerek bugün ki Türkiye’nin helva sektörünün öncü şirketi haline gelmiştir. Günümüzde çıkan yeni teknolojilere oldukça ayak uydurun Koska, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla buluşturmayı hedeflemektedir.

Koska’nın üretimini yapıp satışa sunduğu ürün kategorileri şu şekildedir; Helvalar, Tahin & Pekmez, Reçeller, Lokum, Bal, Diyabetik Ürünler, Şeker İlavesiz Ürünler, Organik Ürünler, Glutensiz Ürünler, Kağıt Helva & D.Külahı, Şekerleme, Ev Dışı Ürünler, Çaylar, Susam Yağı.

Koska’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Koska ürünleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilir, hatalı ve kusurlu ürünleri bildirebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi Koska’ya bu hat üzerinden kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ve iletişim formu ile de Koska ile iletişime geçebilirsiniz.

Koska Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 456 61 00

Koska İletişim Mail Adresi
koska.tr@koska.com

Koska İletişim Formu
Arama Terimleri: koska iletişim bilgileri, koska telefon no, koska irtibat tel, koska canlı destek, koska müşteri temsilcisi, koska şikayet hattı

Cevapla