Kebir Süt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kebir Süt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kebir Süt çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kebir Süt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kebir Süt şikayet hattına erişebilirsiniz. Kebir Süt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kebir Süt Çağrı Merkezi Numarası

Karadeniz Kardeşler 1940 yılında, Trabzon ilçesi Vakfıkebir yöresinde bulunan köylülerden aldıkları tereyağı, peynir ve minzinin satışını yaparak ilk defa süt ürünlerini pazarlamaya başlamışlardır. 1945 yılına gelindiğindeyse kendi üretimini hayata geçiren Karadeniz Kardeşler, yıllar sonra ülkemizin en büyük süt ürünleri markalarından biri olacak Kebir’in temellerini atmışlardır. 1993 yılında Karadeniz Kardeşler A.Ş.’nin kurulmasıyla Kebir, tüm ülkenin markası haline gelmiştir. Kebir Süt, geçmişten gelen deneyimini günümüz teknolojisiyle harmanladığı modern üretim tesisi ve çalışanlarıyla çok büyük miktarlarda sütü işlemekte ve üretim yapmaktadır. Firmaya ilişkin herhangi bir bilgi için çağrı merkezi numarası 444 8 527 aranabilir.

Kebir Süt çağrı merkezi numarası 444 8 527 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kebir Süt Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürünlerinin lezzetinin doğallığından geldiğini düşünen firma, Türkiye’nin en verimli yaylalarında doğal olarak beslenen hayvanlardan topladığı sütleri, soğuk muhafazalı tankerlerle üretim tesisine getirmektedir. Son teknoloji içeren laboratuvarlarda titiz bir şekilde analiz edilen sütler, testi geçerse üretime alınmaktadır. Standardizasyon ve pastörizasyon işlemleri sonrasında toplanmakta olan sütler, nesiller öncesine dayanan süt ürünlerindeki ustalıkla harmanlanarak leziz tereyağı, peynir, yoğurt ve ayran gibi ürünlere dönüşmektedir. Firmanın ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası 444 8 527 üzerinden iletişime geçilebilir.

Kebir Süt müşteri hizmetleri numarası 444 8 527 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kebir Süt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkenin dört bir yanında bulunan sofralara kaliteli ve lezzetli ürünlerini ulaştırabilmek için firma, son derece önemli yatırımlar yapmaktadır. Firma, böylece kalitenin daha fazla noktaya ulaşması konusunda somut adımlar atmakta; istihdam konusunda da pek çok kişiye gelir kapısı olmaktadır. Firmanın uluslararası kalite belgelerine ve çeşitli sertifikasyonlara sahip ürünleri, tüketiciler tarafından beğenilerek tüketilmektedir. Sosyal sorumluluk alanında da çeşitli faaliyetlere imza atan firmanın ürünlerine özgü herhangi bir konuda yukarıdaki numaradan direkt bağlanılarak kapsamlı bilgi edinilebilir.

Kebir Süt müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 8 527 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kebir Süt Şikayet Hattı

Kurumsal kimliğini her zaman koruyarak ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden üretimlerini sürdüren firma, ürünlerin son derece leziz bir şekilde sofralara ulaşmasını amaçlamaktadır. Bu durum, tüketicinin firma ürünlerinden memnun kalmasını sağlamaktadır. Firmaya ilişkin tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıdaki numaradan yetkililere aktarılabilir.

Kebir Süt şikayet hattı 444 8 527 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kebir Süt müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kebir Süt şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kebir Süt Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 8 527

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kebir Süt çağrı merkezi numarasına 444 8 527 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Karadeniz Kardeşler Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Adres : Caferli Köyü Tonya Yolu 3. Km. Vakfıkebir / Trabzon
E-Posta : bilgi@kebirsut.com.tr
Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 8 527

Arama Terimleri: Kebir Süt iletişim bilgileri, Kebir Süt telefon no, Kebir Süt irtibat tel, Kebir Süt canlı destek, Kebir Süt müşteri temsilcisi, Kebir Süt şikayet hattı, Kebir Süt müşteri hizmetleri numarası, Kebir Süt çağrı merkezi numarası, Kebir Süt iletişim numarası, Kebir Süt çağrı merkezi, Kebir Süt müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap