Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi

Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Merkezi Rusya’da bulunan ve 1997 yılında Eugene Kaspersky tarafından kurulan küresel siber güvenlik şirketi. Bilgisayar ve İnternet alanlarında güvenlik çözümleri sunuyor. Ağırlıkla anti-virüs, anti-spy, firewall (güvenlik duvarı), anti-spam ürünleri geliştiriyor ve pazarlıyor. Dünya pazarında özellikle Anti-virüs yazılımı denildiğinde akla ilk gelen şirketlerden birisi olmayı başaran Kaspersky, günümüzde 400 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

400 milyon kullanıcının yanında, 270 bin kurumsal müşteriye hizmet veren Kaspersky, kurulduğu günden bu yana ait olduğu alanda en iyilerden birisi. 3 binden fazla çalışanı ile Rusya başta olmak üzere Avustralya, Avusturya, Brezilya, Çin, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan, İsrail, İtalya, Türkiye, Ukrayna, Portekiz, Meksika, Polonya, Romanya, İspanya, Güney Afrika, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri, İsveç, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Kaspersky Lab ofisleri olarak hizmet veriyor. Derin İstihbarat bilgisiyle birlikte deneyimli güvenlik uzmanları sayesinde dünya üzerinde devletleri, şirketleri, altyapıları ve bireysel kullanıcıları zararlı yazılımlardan, keylogger ve trojan türevi virüslerden, reklam yazılımlarından ve birçok internet dünyasında karşılaşılan sorunlardan koruyor aynı zamanda yaratıcı çözümler sunuyor.  Kurumsal sistem güvenliği ve bilgilerin korunması konusunda da hizmet veren Kaspersky; Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Avrupa Birliği ve Çin’de satın alınan 160’dan fazla patente sahip konumdadır.

Kaspersky Türkiye şubesinin telefon numarası bulunmaktadır. Ayrıca genel bilgiler, satış ve güvenlik için mail adresleri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden irtibata geçerek Kaspersky’le ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kaspersky Türkiye Şubesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Adres       : Ağaoğlu My Prestige, Barbaros Mah. Sarkaç Sok. No:1 Kat:11 Daire:91-92 Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Telefon    : +90 216 688 82 28

Kaspersky Genel Bilgiler E-mail Adresi
info@kaspersky.com

Kaspersky Satış Bilgileri E-mail Adresi
oem@kaspersky.com

Kaspersky Web Sİtesi Güvenliği E-mail Adresi
forum@kaspersky.com

Kaspersky Bir Güvenlik Açığını Bildir E-mail Adresi
vulnerability@kaspersky.com

Arama Terimleri: Kaspersky iletişim bilgileri, Kaspersky telefon numarası, Kaspersky irtibat tel, Kaspersky canlı destek, Kaspersky müşteri temsilcisi, Kaspersky şikayet hattı, Kaspersky tüketici ilişkileri danışma hattı, Kaspersky iletişim, Kaspersky çağrı merkezi, Kaspersky Türkiye şubesi

9
Kimler Neler Demiş?

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
murat kurtEray GünerYöneticiProf.Dr. Seval Kendirlikemal yagdi Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
kemal yagdi
Ziyaretçi
kemal yagdi

iyi akşamlar lisanslı 3 pc lik karpesky lisansım var ama leptop’a karpesky yükleyemiyorum. ne yapmam gerekir?

Prof.Dr. Seval Kendirli
Ziyaretçi
Prof.Dr. Seval Kendirli

Sayın Yetkili,
31.12.2017 de antivirus programını yeniledim. ve 114.kusur TL ödeme yaptım. İnternet hesabıma herhangibir yanıt gelmedi.İki gündür devamlı yenileme yapma uyarısı gelince çekilmedi mi acaba duygusu ile bugün yani 114. kusur TL yeniledim. Bu sefer eşimin adına Savaş kendirli olarak ödeme yaptım. Bizim iki bilgisayarımız var. Bugün bankadan kontrol ettim .iki ödemede gerçekleşmiş. Lütfen birisini iade ediniz. Teşekkür ediyorum.

Prof.Dr. Seval Kendirli
Ziyaretçi
Prof.Dr. Seval Kendirli

Bekliyorum.

Eray Güner
Ziyaretçi
Eray Güner

Merhaba ben internet tarayımcımda herhangibir yere tıklayınca beni sayfalara atıyor speed open2 gibi ve güncelleme felan lütfen yardım edin nasıl temizlemeliyim temizleyemiyorum kaspersky”ide denedim ama olmadı maalesef desteklerinizi bekliyorum

murat kurt
Ziyaretçi
murat kurt

Sayın yetkili bitmesine beş gün kalan internet security programını 13nisan 2018 günü 69777993 sipariş no ile Yüzde 30 indirimli olarak yaklaşık 95 lira ödeyerekaldım.ancak bu güne kadar maile bir şifre gelmedi paket de yenilenmedi mağdurum.telefonla da ulsamiyorum. Lütfen acil yardım bekliyorum.

murat kurt
Ziyaretçi
murat kurt

koruma programini bilgisayarimda kullandigim onceki programinizin yonlendirmesiyle pay avangate adli site araciligi ile aldim. odeme yapmadan once yarim kalan bir islemle ilgili siparisinizi tamamlayin diye defalarca mesaj gelmesine ragmen odeme yaptiktan sonra hic kimse aramadi. acaba kandirildim mi