İyzico Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
İyzico Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İyzico Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İyzico, 2012 yılında İstanbul’da kurulmuş bir firmadır. İyzico bir ödeme yönetim platformudur. Yani bir nevi sanal pos hizmeti vermektedir. İyzico; e-ticaret sitelerine ve internet üzerinden ödeme alan herhangi bir internet sitesine güvenli bir ödeme yöntemi olarak hizmet vermektedir. Hızlı, güvenli ve kullanışlı olması ile birçok kullanıcısı bulunmaktadır.

İyzico’nun hizmet verdiği ürünleri şöyledir; iyzipost, iyzibazaar, iyziglobe. Tüm kredi kartlarına taksitli satış, birçok yenilikçi ödeme yöntemi, kolay kullanımı, güveni oluşu ile müşteri memnuniyeti üst seviyededir. Ülkemiz de ve global anlamda sektörde devrim yapmıştır.

İyzico’nun 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İyzico ve ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, ödemelerde yaşadığınız sıkıntıları bildirebilir, sistemsel teknik problemler hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

İyzico Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 599 01 00

Arama Terimleri: iyzico iletişim bilgileri, iyzico telefon no, iyzico irtibat tel, iyzico canlı destek, iyzico müşteri temsilcisi, iyzico şikayet hattı

Cevapla