İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Emniyet Müdürlüğü çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbul Emniyet Müdürlüğü şikayet hattına erişebilirsiniz. İstanbul Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul iline ait polis teşkilatıdır. 10 Nisan 1845 yılında kurulmuş olan teşkilat, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı bir şekilde çalışmaktadır. Müdürlüğün merkezi, Fatih ilçesindeki Adnan Menderes Bulvarı’ndadır. Zafer Aktaş, İl Emniyet Müdürü olarak görev yapmaktadır. Geçmişi Osmanlı Devleti’ne dayanan Müdürlük, Polis Nizamnamesi çıkarılarak kurulmuştur. Böylece, nizamnameyle İstanbul’daki ilk Türk Polis Teşkilatı kurulmuştur. Müdürlüğe ve genel asayişe ilişkin tüm sorular, 0212 636 10 00 numarası aranarak ilgilisine yöneltilebilir.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü çağrı merkezi numarası 0212 636 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri Numarası

Polis tarihi, Türk tarihi ile başlayan bir süreçtir. Tarih boyunca çok sayıda devlet kuran Türkler, kamu düzeni ve güvenliğini ulusal savunmayla birlikte yürütmüşlerdir. Yani Türkler var olageldiğinden beri polis farklı isimlerle varlığını sürdürmüş ve bugünlere kendini taşımıştır. İstanbul gibi çok fazla nüfusa sahip bir şehirde, her gün yüzlerce olay cereyan etmektedir. Bu olayların çoğu, kolluk kuvvetlerinin görev alanına girmekte; onlar tarafından sonuca ulaştırılmaktadır. Müdürlüğün faaliyet alanlarıyla ilgili bilgi alınmak istendiğinde müşteri hizmetleri numarası türündeki 0212 636 10 00 aranarak gerekli bilgiye erişilebilir.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası 0212 636 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müdürlüğün internet sitesi üzerinden pek çok konuda bilgi edinilebilir ve bazı başvurular yapılabilir. Böylelikle bulunulan yerden emniyete dair bir hizmete kolayca erişilmiş ve emniyet teyakkuza geçmiş olur. Ayrıca emniyete erişimin kolaylaşmasından kaynaklı polisin asayiş ve bilumum olaylara yetişmesi ve olayları çözmesi daha kısa sürelerde olabilmektedir. Böylece polisin caydırıcı bir güç olma durumu daha da pekişmektedir. Emniyete ilişkin herhangi bir soru veya tereddütte, Müdürlüğe yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp anında istenilen durum aktarılabilir.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 636 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen Müdürlük, ilde meydana gelen tüm olaylara aynı hassasiyetle yaklaşmakta ve benzer pratik çözüm mekanizmalarını geliştirmektedir. Stratejik yöntemleriyle ve unsurlarıyla muhtemel tehdit öğelerinin ildeki vatandaşlardan uzak tutulmasına çabalayan Müdürlük birimleri, elinden gelen tüm gayreti göstermektedir. Müdürlüğe ve faaliyetlerine ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan yetkililere kolaylıkla iletilebilir.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü şikayet hattı 0212 636 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul Emniyet Müdürlüğü müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İstanbul Emniyet Müdürlüğü şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 636 10 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Emniyet Müdürlüğü çağrı merkezi numarasına 0212 636 10 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İrtibat Adres Bilgisi : Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Cad.) Hırka-i Şerif Mahallesi No:58 Fatih / İstanbul

E-Posta Mail Adresi : istanbul155@egm.gov.tr

İletişim Telefon Numarası : 0212 636 10 00

Fax Hattı : 0212 636 14 44

Arama Terimleri: İstanbul Emniyet Müdürlüğü iletişim bilgileri, İstanbul Emniyet Müdürlüğü telefon no, İstanbul Emniyet Müdürlüğü irtibat tel, İstanbul Emniyet Müdürlüğü canlı destek, İstanbul Emniyet Müdürlüğü müşteri temsilcisi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü şikayet hattı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Emniyet Müdürlüğü çağrı merkezi numarası, İstanbul Emniyet Müdürlüğü iletişim numarası, İstanbul Emniyet Müdürlüğü çağrı merkezi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap