İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Bilişim, 2002 yılında katıldığı teknoloji fuarı ile birlikte bilişim sektöründe adını duyurmaya başlamıştır. Her geçen gün hızla büyüyen İstanbul Bilişim birçok kişi tarafından tercih edilen bir teknoloji sitesidir. 2009 yılında en çok tercih edilen ve en çok satış yapan teknoloji firması ünvanına sahip olmuştur. İstanbul Bilişim, ülkemizin en detaylı e-ticaret sitelerinden birine sahip olması bir yana Airport AVM ve Çağlayan’daki şubeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul Bilişim’de bulunan ürün kategorileri genel olarak şöyledir; Telefon / Cep Telefonu, Bilgisayar, Görüntü & Ses, Ev Elektroniği, Isıtma ve Soğutma, Beyaz Eşya & Mutfak, Foto & Kamera, Spor / Outdoor, Oyun Konsolları, Saat, Kozmetik / Kişisel Bakım, İstanbul Style Shop, Yapı Market / Bahçe, Ofis Makineleri, Anne/Bebek/Oyuncak, Oto Aksesuar, Pratik Ürünler, Işıldaklar, Temizlik Malzemeleri.

İstanbul Bilişim’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 09.00 ile 21.00 saatleri içerisinde ulaşabilir; siparişinizin duruma hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 0912

Arama Terimleri: istanbul bilişim iletişim bilgileri, istanbul bilişim telefon no, istanbul bilişim irtibat tel, istanbul bilişim canlı destek, istanbul bilişim müşteri temsilcisi, istanbul bilişim şikayet hattı

Cevapla