ICBC Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
ICBC Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ICBC Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ICBC Bank, eski Tekstil Bankası’nın Çin merkezli ICBC grubu tarafından satın alınıp, isminin değiştirilmesiyle 2015 yılının Kasım ayında faaliyetlerine başlamış oldu. ICBC Bank, Bireysel ve Kurumsal olarak tüm müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm bankacılık hizmetleri, banka kartları, kredi kartları, bireysel ve kobilere özel faizli krediler, sigorta, emeklilik, kasa gibi birçok faaliyet alanında kendini göstermektedir.

ICBC Turkey yani ICBC Bank’ın İstanbul ilimizce bir Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde 44 adet şubesi ve 49 adet ATM’si bulunmaktadır. Ayrıca ICBC Bank internet bankası ve telefon şubesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

ICBC Bank’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ICBC Bank’tan almış olduğunuz tüm bankacılık hizmetleri hakkında bilgi alabilir, kayıp/çalıntı kart başvurusunda bulunabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 00 50

Arama Terimleri: icbc bank iletişim bilgileri, icbc bank telefon no, icbc bank irtibat tel, icbc bank canlı destek, icbc bank müşteri temsilcisi, icbc bank şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla