HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

HD İskender, 1996 yılında Ankara ilimizde kurulmuş olan döner markasıdır. HD İskender, ülkemizin ilk iskender zinciri mağazaları olma niteliğini taşımaktadır. Fiyatları, kalitesi ve hijyeni ile ülkemizde en çok tercih edilen iskender markalarından birincisidir. Şuanda HD İskender’in; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Çankırı, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Hatay, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Sakarya, Sivas, Aydın, Isparta ve Kocaeli illerimizde bayilikleri bulunmaktadır.

HD İskender’in değerli lezzetleri şöyledir; İskender, patlıncalı iskender, mercimek çorbası, künefe, mevsim salata, hellim salata, patlıcan ezme, turşu, patates kızartması, elma dilim patates. HD İskender ürettiği ve müşterileri ile buluşturduğu lezzetleri günlük olarak güncellenmektedir.

HD İskender’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla HD İskender ürünleri hakkında bilgi alabilir, bayilik ve şube açma ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ile de HD İskender’e ulaşabilirsiniz.

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 211 22 22

HD İskender İletişim Mail Adresi
bilgi@hdiskender.com

Arama Terimleri: hd iskender iletişim bilgileri, hd iskender telefon no, hd iskender irtibat tel, hd iskender canlı destek, hd iskender müşteri temsilcisi, hd iskender şikayet hattı

Cevapla