google-play-cagri-merkezi-numarasi

Google Play Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Google Play Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
5 (100%) 8 oy

Google Play, Google tarafından 2008 yılında kullanıma açılmıştır. Android platformunu kullanan kullanıcılar için uygulama ve medya indirme merkezi olarak tanımlanmaktadır. Eski adı Android Market’tir. Birçok oyun, uygulama, kitap, müzik, film uygulama aracılığıyla ücretsiz veya ücretli olarak anında indirilmektedir.

Google Play’de 1 milyonu aşkın içerik bulunmaktadır. Her geçen gün daha da büyüyen uygulama yelpazesi ile kullanıcılar ihtiyaçlarını karşılayan ve günlük işlerini kolaylaştıracak uygulama ve içeriklere kolayca ulaşabilmektedir. Ayrıca iOS platformunda da kullanılabilen Google Play’de iOS platformu için sadece film, kitap ve müzik gibi içerikler kullanılabilmektedir.

Google play android uygulamalar için pazar yeri tarzı imkan sunan bir mağazadır. Bir çok uygulamaya erişebileceğiniz ve uygulamalar hakkında yorumlar bulabileceğiniz bir alt yapı ile hazırlanan google play store sürekli gelişmekte ve kendini yenilemektedir.

Ücretli ve ücretsiz olarak uygulamaların bulunduğu bu mağaza ilgili uygulama geliştiricilerinin hesap açarak uygulamaları yüklemesine ve böylelikle pazarda yer almasına olanak sağlamıştır. Uygulamalar üzerinden bildirimlerde bulunabileceğiniz gibi ilgili uygulamalar altına yorumlar yazarak da uygulama geliştiricilerine erişim sağlayabileceğiniz bir imkanı sağlamaktadır. Bu sebeple oldukça popüler olan google play store bu alanda oldukça mesafe katetmiştir. Uygulamaların yüklenmesinden sonra güncel versiyonlarına da erişebileceğiniz google play store üzerinden iletişime geçebileceğiniz farklı yollar bulunmaktadır.

Google play üzerinde sorun yaşadığınız zaman google play çağrı merkezi numarası gibi bir durumu aramadan önce ilk olarak yapmanız gereken google üzerinde oturum açıp yardım kısmından aradığınız içerikleri bulmanızdır. Bu noktada istediğiniz konuya erişemediyseniz ve sorununuz hala devam ediyorsa google play yardım formu üzerinden iletişime geçebileceğinizi unutmayınız.

Google play üzerinde yaşanan en büyük sorunlardan biri olarak geri ödeme problemleri yer almaktadır. Google play üzerinden ücretli uygulamaları aldığınız zaman belli bir süre kullanabilir ve uygulama ile ilgili deneyiminizden sonra kaldırabilirsiniz. Bu durumda otomatik olarak geri ödeme devreye girmektedir. Bu uygulamayı tekrar kurarsanız geri ödeme yapılmamaktadır. Geri ödeme ile ilgili sorun yaşadığınız zaman ilk olarak uygulama geliştiricisi ile iletişime geçmeniz isabetli olacaktır. Bu durumdan sonuç alamazsanız ikinci adım olarak google play müşteri hizmetleri numarası olmadığından dolayı iletişim formu ya da yardım alma aşamalarını kullanarak google play e durumu aktarmanız sizin için sağlıklı bir adım olacaktır.

Google Play Çağrı Merkezi Numarası

Google Play’in belirli bir google play çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef yoktur. Google play çağrı merkezi numarası yerine google play üzerinden oturum açarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Uygulama üzerinden ister ilgili uygulama geliştiricilerine mesaj göndererek ister uygulama altına yorum yazarak isterseniz de indirdiğiniz uygulamalar üzerinden bildirim göndererek sorun yaşadığınız uygulamalara kısa ve hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Google Play Müşteri Hizmetleri Numarası

Google play müşteri hizmetleri numarası şuan için ülkemizde bulunmamaktadır. Bu durumda yaşadığınız sorun için aşağıdaki iletişim formunu kullanarak yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ancak aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla Google Play Yardım Merkezi’ne erişebilir; uygulama satın alımında yaşadığınız ödeme sorunları ve uygulama sorunlarınıza hızlıca yanıt alabilir, üyeliğiniz ile tüm bilgilere erişip yardım alabilir ve tüm teknik destek konuları hakkında kolayca bilgilere ulaşabilirsiniz.

Google Play Yardım Merkezi

Arama Terimleri: google play iletişim bilgileri, google play telefon no, google play irtibat tel, google play canlı destek, google play müşteri temsilcisi, google play şikayet hattı, google play çağrı merkezi, google play müşteri hizmetleri, google play çağrı merkezi numarası, google play müşteri hizmetleri numarası

1.030 Yorum

 1. Ruhi kurt 9 Mayıs 2018
 2. Semih 12 Mayıs 2018
 3. Murat yildiz 13 Mayıs 2018
  • Yönetici 17 Mayıs 2018
 4. Cemile Anaç 15 Mayıs 2018
  • Yönetici 20 Mayıs 2018
 5. Ali özcan 18 Mayıs 2018
 6. ALİJANPULAT KUDAT 20 Mayıs 2018
  • Yönetici 21 Mayıs 2018
 7. Ali 24 Mayıs 2018
 8. Dursun 27 Mayıs 2018
  • Yönetici 28 Mayıs 2018
 9. abdullah 27 Mayıs 2018
 10. Mustafa 29 Mayıs 2018
 11. meral 30 Mayıs 2018
 12. Neslihan 31 Mayıs 2018
 13. Yusuf bulut 31 Mayıs 2018
 14. Sümeyra 31 Mayıs 2018
 15. Eyüp çakar 31 Mayıs 2018
  • Yönetici 2 Haziran 2018
 16. Hanife Omeroglu 1 Haziran 2018
 17. Cengiz akar 1 Haziran 2018
 18. Berkay 1 Haziran 2018
  • Yönetici 2 Haziran 2018
 19. Cahit dadas 3 Haziran 2018
 20. Cahit dadas 3 Haziran 2018
  • Yönetici 3 Haziran 2018

Yorum Yap