google-cagri-merkezi-numarasi

Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Google Müşteri Hizmetleri
 • Google Müşteri Temsilcisi
4.9

Google Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Google müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilmek ve Google yetkilileriyle iletişime geçebilmek hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz. Google’nin maalesef müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Fakat yardım kısmından yaşamış olduğunuz sorunları giderebilecek adımları takip ederek sorununuzu giderebilirsiniz. Diğer taraftan Google ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
5 (100%) 14 oy

Google müşteri hizmetleri numarası, Google müşteri temsilcisi direk bağlanma, Google telefon numarası var mı? gibi bir soru aklınızdaysa makalemizi okuyarak konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

  1. Google Müşteri Hizmetleri Numarası
  2. Google Hesabıma Erişemiyorum
  3. Google Hesabım Silindi Nasıl Geri Alabilirim
  4. Google Çağrı Merkezi Numarası
  5. Google Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
  6. Google Şikayet Hattı

Google Müşteri Hizmetleri Numarası

Google müşteri hizmetleri numarası ve Google Türkiye telefon numarası en çok merak edilen konular haline gelmiştir. Kullanıcılar yaşamış olduğu sorunlara çözüm bulabilmek için Google müşteri temsilcisine bağlanarak çözüm bulmak istemektedir.

Şuanda Google müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunlar için yardım sayfasında sorunu nasıl çözebileceğiniz ile ilgili yönergeler bulunmaktadır. Bu yönergeleri takip ederek sorununuza hızlı şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Amerika merkezli olarak 1998 yılında kurulmuş, dünyanın en büyük arama motoru hizmeti veren şirketidir. İnternet tabanlı olarak uygulamalar ve ürünler üretip geliştirmektedir. 2014 yılı itibariyle 54.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir Android platformunun kurucusu ve geliştiricisidir. YouTube, Gmail, Google Play, Google+, Google Chrome gibi adını sıklıkla duyduğumuz ürün ve hizmetlerin sahibi, geliştiricisidir.

Google üzerinden en çok kullanılan hizmetlerden biri gmaildir. Gmail üzerinden hesap açan kişiler mail hizmetlerinden ücretsiz yararlanarak ayrıca google drive üzerinde 15 gb lik yer edinerek hizmetlerden yararlanabilmektedir.

Google, en büyük gelirini Adwords aracılığı ile kazanmaktadır. Reklam yayıncıları içinse Adsense hizmetiyle iş ortaklığı yapmaktadır. Sanal alemin gerçeklik payını yükseltip evlerimize, iş yerlerimize ve günümüzde birçok kez kullandığımız hizmete ev sahipliği yapmaktadır. Google müşteri hizmetleri numarası var mı? Sorunun cevabını merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Google Hesabıma Erişemiyorum?

Google hesabınızı alırken hesabınızın güvenliği açısından bazı bilgileriniz talep edilmektedir. Bu bilgileriniz doğru girdiğiniz zaman hesabınızda şifrenizi unutsanız ya da erişim sorunu yaşasanız bile kısa ipuçları ile hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz. Hesap şifrenizi unuttuysanız google üzerinden mail ile ilgili yere giriş yaparak mail bilgilerinizin yerine hesabınızı alırken kullandığınız numaranızı yazarak ya da mail adresinizi girerek yönlendirmeler ile şifrenizi yeniden belirleyebilirsiniz.

Google Hesabım Silindi Nasıl Geri Alabilirim?

Google hesaplarınız sizin tercihiniz ile silinme listesine alınmaktadır. Kısa sürede vazgeçip tekrar erişim sağlamak isterseniz tekrar bilgileriniz kullanarak google hesabınızı geri talep edebilirsiniz ve silinmeyi iptal edebilirsiniz. Yaklaşık 20 gün kadar silinme talebinden sonra bu işlemi yaparak giriş yapmazsanız ve google hesabınız silinirse bu durumda o hesabı asla geri alamazsınız.

Google her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Google müşteri hizmetleri bir çok ülkede ofisler aracılığıyla çalışmaktadır. Türkiye’de Google müşteri hizmetleri ofisi bulunmamaktadır ancak googleye ait olan adsens ve business gibi işlemleri içine alarak reklam ofisi olarak hizmet veren bir yer mevcuttur.

Google Çağrı Merkezi Numarası

Google’ın genel olarak maalesef bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Ancak İstanbul’da olan ofisleriyle iletişime geçerek Google hakkında bilgi alabilir, sorununuzun gitmesi açısından bir bildirimde bulunabilirsiniz. Ancak Adwords kullanıcısı iseniz reklamlar ve ödemeler hakkında sorun ve hatalarla karşılaştıysanız aşağıda verilen 444’lü numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak hangi hizmet hakkında sorun veya sorunuz var ise ona göre Google’dan yardım alabilirsiniz. Google çağrı merkezi numarası bulunmadığı için yaşamış olduğunuz sorunlara yardım sayfasından çözüm arayabilirsiniz.

Google Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Google müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi nasıl yapılır? Google müşteri temsilcisine direk bağlanma yolları hakkında bilgi almak istiyorsanız bu başlığımıza göz atabilirsiniz. Dünyanın en çok ziyaret edilen sitesi olan Google ziyaretçilerine bir çok hizmet sunmaktadır.

Google mail sistemi ile kullanıcıların birbirine elektronik posta göndermesine olanak sağlamaktadır. Google Gmail ile kişisel bir E-posta hesabı oluşturabilir ve diğer kullanıcılarla mail alışverişi yapabilirsiniz. Google arama motoru ile internette aradığınız sonuçlara en sağlıklı ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Google geliştirdiği eşsiz algoritmalar sayesinde kullanıcıların aradığı sonuçlara hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Google Cloud özelliği ile internette bulut bilişim sayesinde alan kiralayıp veri depolayabilirsiniz. Google’nin güçlü sunucularında verileriniz güvenli bir şekilde saklanarak istediğiniz her an verilerinize ulaşma imkanı sunmaktadır. Google Drive özelliği ile dosya yükleme ve diğer kullanıcılara dosya paylaşma imkanı bulunmaktadır. Kullanıcıların kolay şekilde dosya paylaşımı yapmasını sağlayan Google, dosya yükleme ve indirme hızları ile kullanıcılardan tam not almaktadır.

Google’nin müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmadığı için yaşamış olduğunuz sorunlara Google yardım merkezinden çözüm arayabilirsiniz. Bundan dolayı Google müşteri hizmetleri direk bağlanma imkanı bulunmamaktadır. Google ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları bizlerle paylaşabilirsiniz ayrıca yardım sayfasından yaşamış olduğunuz sorun hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Google Şikayet Hattı

Google şikayet hattı numarası var mı? Google’nin servislerini kullanan kullanıcılar yaşamış olduğu sorunlarla ilgili Google müşteri hizmetleri ile görüşmek istemekteler. Peki yaşamış olduğunuz sorunları iletebileceğiniz Google şikayet hattı numarası nedir onun cevabını verelim.

Şuanlık maalesef Google’nin bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Bundan dolayı yaşamış olduğunuz sorunları iletebileceğiniz bir numara bulunmamaktadır. Diğer taraftan Google’nin gelişmiş yardım sayfası sayesinde yaşamış olduğunuz sorunlar için çözüm önerileri bulunmaktadır. İlgili sorunla ilgili çözüm adımlarını inceleyerek yaşamış olduğunuz sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz.

Google Yardım Merkezi

Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bulunmamaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunları bu başlıktan inceleyerek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Google Türkiye İstanbul Ofisi
Eski Büyükdere Caddesi No: 294
34394

Google Adwords Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 21 07

Arama Terimleri: google iletişim bilgileri, google telefon no, google irtibat tel, google canlı destek, google müşteri temsilcisi, google şikayet hattı, google müşteri hizmetleri

1.393 Yorum

 1. ismail 27 Mayıs 2017
  • Yönetici 27 Mayıs 2017
   • hakan 28 Şubat 2018
  • Abdurrahman kılıç 9 Kasım 2017
 2. Nevzat 28 Mayıs 2017
  • Yönetici 28 Mayıs 2017
   • TURGUT ALKAÇ 17 Şubat 2018
 3. Sevgi yilmaz 28 Mayıs 2017
  • Yönetici 28 Mayıs 2017
   • Retro Piksel 20 Haziran 2017
    • Yönetici 20 Haziran 2017
 4. yasinkiratli 28 Mayıs 2017
  • Yönetici 28 Mayıs 2017
 5. Yavuz Selim ALKURT 29 Mayıs 2017
  • Yönetici 29 Mayıs 2017
 6. ilker 30 Mayıs 2017
  • Yönetici 30 Mayıs 2017
   • Hasan 1 Ekim 2017
    • Yönetici 1 Ekim 2017
 7. bülent yılmaz 30 Mayıs 2017
  • Yönetici 30 Mayıs 2017
 8. fatih akgül 30 Mayıs 2017
  • Yönetici 30 Mayıs 2017
 9. furkan 31 Mayıs 2017
  • Yönetici 31 Mayıs 2017
 10. Nurşen Çakıroğlu 2 Haziran 2017
  • Yönetici 2 Haziran 2017
 11. suat balcı 2 Haziran 2017
  • Yönetici 2 Haziran 2017
 12. Mehmet Yalınkılıç 3 Haziran 2017
  • Yönetici 3 Haziran 2017
 13. yunus 5 Haziran 2017
  • Yönetici 5 Haziran 2017
 14. yunus 5 Haziran 2017
 15. ömer 6 Haziran 2017
  • Yönetici 6 Haziran 2017
 16. yunus 6 Haziran 2017
  • Yönetici 6 Haziran 2017
 17. Hakan 6 Haziran 2017
 18. Hakan 6 Haziran 2017
  • Yönetici 6 Haziran 2017
 19. yunus 6 Haziran 2017
  • Yönetici 6 Haziran 2017
 20. Hasan yıldız 6 Haziran 2017
  • Yönetici 6 Haziran 2017
   • Hasan yıldız 6 Haziran 2017
    • Yönetici 6 Haziran 2017

Yorum Yap