Golf Dondurma Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Golf Dondurma Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Golf Dondurma Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bursa’da bulunan üretim tesisi ile 2003 yılında üretim faaliyetlerine başlamış dondurma markasıdır. Ülkemizde bulunan en büyük üç dondurma üreticilerinden birisidir. Şuanda Bursa ve Kahramanmaraş illerimizde bulunan üretim tesisleri ile 113 milyon litre üretim kapasitesi ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir.

Ürettiği özel karışımlı ürünleri, günümüzün en leziz tat ve aromalarını tüketicileri ile buluşturan Golf Dondurma, son yıllarda hızla büyüyen bir şirket haline gelmiştir. Golf ürünleri şöyledir; Maraşım Kornet, Rodeo, Woopie, Golf Cup, Roko, Choxx, Golf Royal Class, Golf Royal Special, Golf Royal, Bravo Junior, Lungo, Matrax, Golf Classic, Golf Melon, Pixo, Golf Junior, Strong Roket, Tiki, Golf Tube, Fantasia, Golf Yogo.

Golf’ün 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Golf ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, bayilik ve dondurma dolabı hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden Golf’e bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formu aracılığıyla da bildirimlerini yapabilirsiniz.

Golf Dondurma Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 46 53

Golf Dondurma İletişim Formu

Arama Terimleri: golf dondurma iletişim bilgileri, golf dondurma telefon no, golf dondurma irtibat tel, golf dondurma canlı destek, golf dondurma müşteri temsilcisi, golf dondurma şikayet hattı

21 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla